Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 25.9.2023
sk
Vladislav
cz
Zlata

Zákazník si myslel, že mu reštaurácia dala pokutu. Takýto odkaz si našiel na bločku

Našťastie išlo len o drobné nedorozumenie.


Drzí a arogantní zákazníci sú pre čašníkov prakticky denným chlebom. Väčšinou však nie je v ich kompetencii im nijako oponovať – môžu sa len usmievať, pritakať a ďalej nosiť, čo si objednajú. Spočiatku sa zdalo, že v tejto reštaurácii v americkom štáte Oregon funguje úplne iná politika… došlo však len k obrovskému nedorozumeniu.

Používateľ Redditu sa s internetom podelil o vskutku netradičný odkaz, ktorý si po zaplatení všimol na pokladničnom bloku. Odkaz sprevádzala aj 15-dolárová „pokuta“. „You’re an Assh*le,“ svietilo v poslednom riadku. Do slovenčiny by sa to dalo preložiť ako: „Si kretén.“ Muž si myslel, že sa mu tým zamestnanci snažia niečo naznačiť, no pravda bola inde.

Zabudol, čo si objednal

„S manželkou sme sa rozhodli jej narodeniny osláviť v reštaurácii a obaja sme si objednali kokteil,“ vysvetľuje muž v komentároch. Úplne zabudol, že daný podnik si s názvami drinkov značne uletel, a keď prišiel účet, nestačil sa čudovať. „Názov môjho drinku bol You’re an Assh*le, Mr. Burton,“ hovorí. Celý názov sa nezmestil, tak ho uťali na tom najmenej vhodnom mieste.

Ľudia z gastronomického priemyslu sa výdatne pobavili a v komentároch uviedli, že hoci išlo o vtip, z podobných pokút by sa pokojne mohlo stať pravidlo. Ďalších zaujala iná kuriózna položka na účte: Fried chicken tit (vyprážané kuracie prsko).Zaujímalo by ma, ako chutilo,“ žartoval jeden z komentujúcich, na čo autor príspevku odpovedal, že bolo výborné.


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.