Zákony schválnosti u žien. Toto chlapi nedokážu precítiť

Byť dievčaťom nie je jednoduchá vec…

Zdroj: Artcave maniac / EMEFKA

Zákon schválnosti pozná každý z nás. To sú tie situácie, keď niečo dopadne nahovno napriek tomu, ako veľmi sa snažíš. Napríklad, uvaríš babe, ktorá sa ti páči, husacinu na víne a až potom zistíš, že je to vegánka so silnou alergiou na kazeín. Prípadne si vyberieš doma z tašky dáždnik, keďže už minimálne mesiac nespŕchlo, a akurát v ten deň sa spustí lejak. Život si robí z každého z nás srandu deň čo deň.

Mean Girls Karen GIF - Find & Share on GIPHY

Nasledovné situácie však poukazujú na to, aké zákony schválnosti sa dejú výlučne nežnejšiemu pohlaviu. Väčšina báb sa nájde aspoň v jednej z nich. O obrázkovú časť článku sa postaral náš šikovný ilustrátor ArtCaveManiac.

„Hajzlíkové patálie“

Sadneš si, urobíš čo treba a až potom zistíš, že sa nemáš čím poutierať. A nie, chalani, nestačí, keď ňou potrasieš… Hľadáš v kabelke servítky, no ako natruc ich máš v inej. A ešte keď zistíš, že si ako naschvál dostala krámy, tak vtedy si už totálne zúfalá a rýchlo vymýšľaš núdzový plán.

Artcave maniac / EMEFKA

Keď masturbuješ a stále ti vibruje mobil

Niekto ti posiela jednu správu za druhou. Alebo počuješ, ako sa k tvojím dverám blíži mama, prípadne iný príslušník tvojej domácnosti. A ty rozdráždená do extrému vedieš nútený dialóg a cítiš sa príšerne. Ešte niekedy príde aj top otázka: „Prečo si taká zadýchaná?“ Taktiež vie nadmieru potešiť aj to, keď ti akurát vtedy volá nabudený šéf, ktorý chce niečo promptne riešiť. A tvoja „kamoška“ ostane v smútku.

Artcave maniac / EMEFKA

Ten pocit, keď zabudneš, že si jedla makovú štrúdľu

A prídeš na to až po polhodinovom rozhovore s mužom svojich snov. Zbytočne si tasila svoje prednosti ako dve ukážkové torpéda, hrala si sa s vlasmi či koketovala ako učnica Marilyn Monroe. No keď odrazu zistíš, že ti na tvojich bielych zúbkoch po celý čas vpredu „neodolateľne“ svietila špinka z raňajok, cítiš sa ako totálna sedláčka.

Následne v duchu preklínaš samú seba, že prečo si si, dopekla, po jedle neskontrolovala stav svojho chrupu. A v hlave sa ti asi hodinu po tomto zážitku odohrávajú fiktívne scenáre o tom, čo si ten týpek o tebe musí teraz myslieť. Jedna chyba a celý dojem je v prdeli. Byť ženou je skutočná výzva…

Artcave maniac / EMEFKA

Problémy s účesom

Nie všetky ženy máme bujnú hrivu ako Beyoncé a niektoré, keď chceme oslniť alebo len ísť do práce konečne s peknými účesom, si musíme ráno poriadne privstať. Vlasy vyžehlíme alebo natočíme, nahodíme mejkap a pripravené vyraziť pozrieme z okna.

Zistenie je také, že vonku leje ako z krhly a nám je jasné, že naše snaženie bolo úplne márne. Zatiaľ čo muži sa raz prečešú (tí aktívnejší) a hotovo. Ste pekní.

Artcave maniac/ EMEFKA

Problémy s cikaním

Áno, močový mechúr sa ozýva hlavne vtedy, keď nestíhame a máme na sebe oblečený overal a na ňom bundu. Úžasné. Cikanie nám spôsobuje nepríjemnosti, pretože u nás sa to neodohráva v štýle „vytiahnem a hotovo“. Aj keď sme na výlete, musíme si nájsť stále miesto, kde si môžeme čupnúť a až tak…

Samozrejme, musíme mať po ruke kamošku, ktorá nás bude ochotná kryť, lebo ináč to ani nepôjde. Pud sebazáchovy máme totižto minimálne taký silný ako močový mechúr.

Artcave maniac / EMEFKA

Keď vyzeráš dobre, nestretneš nikoho

Avšak, keď máš look novopočenej smetiarky, narazíš na všetkých svojich ex, od jaslí až po vysokú, na všetky suky, ktoré nenávidíš, a na tvoj súčasný objav, ktorý býva na opačnom konci mesta. A väčšinou je to pri veľmi lichotivých činnostiach, ako napríklad vynesenie smetí alebo nákupy toaleťáku a Domestosu.

Artcave maniac /EMEFKA

Neoholíš sa v domnienke, že nič nebude

A chcel by. A aj ty. Žiletku pri sebe nemáš a ste u neho. Čo teraz? Väčšinou v neplánovaných akciách nie je oholený ani muž, ale oni si s tým také starosti nerobia. No ty sexovať s bobrom nemieniš.

Artcave maniac / EMEFKA

Vyrážky, herpesy

Všetko z toho prichádza vtedy, keď sa to hodí najmenej. Čiže, ak ťa čaká nejaké dôležité stretnutie, rande alebo spoločenská udalosť, môžeš rátať s podobnou nepríjemnosťou. Vyrážku na pol ksichtu a ani herpes vo veľkosti volského oka len tak neprekryješ, nech máš akýkoľvek mejkap. Aj keď sa o to budeš veľmi snažiť.

Artcave maniac / EMEFKA
Reagujte!
Grr Grr
9
Grr
Fuuj Fuuj
73
Fuuj
Fňuk Fňuk
16
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
18
Uups
Haha Haha
293
Haha
Woow Woow
16
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Fotograf hľadá nezvyčajné momenty v každodennom živote. Jeho fotky sú atmosférické aj vtipné

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME