Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Romantika sa veľmi rýchlo zmenila na horor. Ako píše aj portál Metro, romantické gesto mladého zaľúbenca malo trochu inú dohru, než pôvodne plánoval.

Keď sa niekto rozhodne požiadať svojho milovaného, resp. svoju milovanú o ruku, často si pre to zvolí nejaký originálny spôsob. Tým dodá momentu na romantike aj zapamätateľnosti. Inak tomu nebolo ani v prípade 26-ročného Alberta Ndreaua zo Sheffieldu vo Veľkej Británii. Ten sa rozhodol požiadať o ruku svoju priateľku Valeriju Madevic, s ktorou randí už viac ako rok.

Špeciálny moment

Vedel, že tento okamih sa už opakovať nebude, tak si celú scénu poriadne premyslel. Trvalo mu niekoľko hodín, kým izbu patrične vyzdobil. Nechýbali balóny, sviečky či romantické ruže. Vrcholom mali byť práve sviečky, z ktorých budúci ženích na posteli vytvoril nápis „Vezmeš si ma?“

Profimedia (https://www.profimedia.sk/editorial?blob=mag.UUs~sp.Albert%20Ndreu&mp_sed=550020221&rpp=420)

Albert následne vyrazil pre svoju milovanú, ale keď sa obaja vrátili do bytu, čakalo ich nemilé prekvapenie. Z dverí sa valili kúdoly dymu a celý byt zachvátili plamene. A to práve od tých dôkladne naaranžovaných romantických sviečok.

Na tento deň rozhodne nezabudnú

Albert neskôr novinárom prezradil, že mal obavu, že by sa romantický večer nemusel skončiť podľa predstáv, ale to, že podpáli byt, nečakal ani v najhoršom sne. „Ale bude to pre nás nezabudnuteľný deň a skvelý príbeh, ktorý budeme raz rozprávať našim deťom,“ dodal.

Z čoho celkom jasne vyplýva, že zatiaľ čo byt spaľovali plamene, Albert pred Valerijou pokľakol na koleno a požiadal ju o ruku. A ona súhlasila! Neskôr ju dokonca požiadal o ruku ešte raz, a to priamo v ohňom spálenej obývačke.

Profimedia (https://www.profimedia.sk/editorial?blob=mag.UUs~sp.Albert%20Ndreu&mp_sed=550020077&rpp=420)

Dúfam, že táto nehoda bude slúžiť ako výstraha pre tých, ktorí by chceli urobiť niečo podobné,“ povedal Albert s tým, že chcel, aby jeho žiadosť o ruku bola výnimočná a vychádzala priamo z jeho srdca. To sa nepochybne podarilo. Akurát s tým rozdielom, že museli zasahovať hasiči.

Mladí snúbenci zatiaľ bývajú u Albertovho bratranca a do bytu sa po jeho rekonštrukcii rozhodne plánujú vrátiť. Z dôležitých vecí v plameňoch skončil (ak nebudeme rátať celú izbu), našťastie, len ich laptop, repráky a niekoľko kníh. Ostáva nám už len zaľúbencom popriať všetko dobré do budúceho spoločného života.

Profimedia (https://www.profimedia.sk/editorial?blob=mag.UUs~sp.Albert%20Ndreu&mp_sed=550020059&rpp=420)

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.