Zaľúbenec chcel originálnym spôsobom požiadať svoju lásku o ruku. Nechtiac pri tom podpálil byt

Sviečky sa ukázali byť nie príliš dobrým nápadom.

Zdroj: Profimedia

Romantika sa veľmi rýchlo zmenila na horor. Ako píše aj portál Metro, romantické gesto mladého zaľúbenca malo trochu inú dohru, než pôvodne plánoval.

Keď sa niekto rozhodne požiadať svojho milovaného, resp. svoju milovanú o ruku, často si pre to zvolí nejaký originálny spôsob. Tým dodá momentu na romantike aj zapamätateľnosti. Inak tomu nebolo ani v prípade 26-ročného Alberta Ndreaua zo Sheffieldu vo Veľkej Británii. Ten sa rozhodol požiadať o ruku svoju priateľku Valeriju Madevic, s ktorou randí už viac ako rok.

Špeciálny moment

Vedel, že tento okamih sa už opakovať nebude, tak si celú scénu poriadne premyslel. Trvalo mu niekoľko hodín, kým izbu patrične vyzdobil. Nechýbali balóny, sviečky či romantické ruže. Vrcholom mali byť práve sviečky, z ktorých budúci ženích na posteli vytvoril nápis „Vezmeš si ma?“

Profimedia (https://www.profimedia.sk/editorial?blob=mag.UUs~sp.Albert%20Ndreu&mp_sed=550020221&rpp=420)

Albert následne vyrazil pre svoju milovanú, ale keď sa obaja vrátili do bytu, čakalo ich nemilé prekvapenie. Z dverí sa valili kúdoly dymu a celý byt zachvátili plamene. A to práve od tých dôkladne naaranžovaných romantických sviečok.

Na tento deň rozhodne nezabudnú

Albert neskôr novinárom prezradil, že mal obavu, že by sa romantický večer nemusel skončiť podľa predstáv, ale to, že podpáli byt, nečakal ani v najhoršom sne. „Ale bude to pre nás nezabudnuteľný deň a skvelý príbeh, ktorý budeme raz rozprávať našim deťom,“ dodal.

Z čoho celkom jasne vyplýva, že zatiaľ čo byt spaľovali plamene, Albert pred Valerijou pokľakol na koleno a požiadal ju o ruku. A ona súhlasila! Neskôr ju dokonca požiadal o ruku ešte raz, a to priamo v ohňom spálenej obývačke.

Profimedia (https://www.profimedia.sk/editorial?blob=mag.UUs~sp.Albert%20Ndreu&mp_sed=550020077&rpp=420)

Dúfam, že táto nehoda bude slúžiť ako výstraha pre tých, ktorí by chceli urobiť niečo podobné,“ povedal Albert s tým, že chcel, aby jeho žiadosť o ruku bola výnimočná a vychádzala priamo z jeho srdca. To sa nepochybne podarilo. Akurát s tým rozdielom, že museli zasahovať hasiči.

Mladí snúbenci zatiaľ bývajú u Albertovho bratranca a do bytu sa po jeho rekonštrukcii rozhodne plánujú vrátiť. Z dôležitých vecí v plameňoch skončil (ak nebudeme rátať celú izbu), našťastie, len ich laptop, repráky a niekoľko kníh. Ostáva nám už len zaľúbencom popriať všetko dobré do budúceho spoločného života.

Profimedia (https://www.profimedia.sk/editorial?blob=mag.UUs~sp.Albert%20Ndreu&mp_sed=550020059&rpp=420)
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
6
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
25 banálnych hádok, ktoré dôverne pozná každý pár, ktorý je spolu už celú večnosť

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME