Zamestnanci bazárov sa podelili o najbizarnejšie veci, ktoré kedy ľudia darovali

„Jeden pán sa nám snažil darovať kŕdeľ živých kohútov…“

Tovar, ktorý vidíme na pultoch bazárov či second handov, už prešiel rukami tamojších pracovníkov. Keby tomu tak nebolo, pravdepodobne by sme počas bežného nákupu našli poriadne bizarnosti. Napríklad takéto…

1. Pracujem pre bazár už niekoľko rokov a pravidelne k nám chodí chlapík, ktorý odkupuje sklady. Čo sa dá, to predá, čo nie, to donesie nám. Jedného dňa nám doniesol množstvo vecí, medzi nimi aj jednu tmavozelenú vázu plnú piesku.

Začala som sypať piesok do koša, chcela som ju vyprázdniť a zistiť, či má nejakú hodnotu. Zrazu na mňa kričí kolega: „Hej, vieš o tom, že to nie je váza, však?“ Pozrela som naňho, na „vázu“, znovu naňho… a potom mi to došlo. Bola to urna. Plná niečieho popola.

2. Raz nám jedna pani doniesla peňaženku na mince, vyrobenú zo semenného mieška kengury. Ešte stále na nej bola cenovka. Hádam, že to bol veľmi nevhodný darček.

3. Niekedy, keď nám prišlo veľa vecí naraz, nechávali sme ich na ploche v obchode a medzitým sme ich triedili. Zákazníci si ich mohli rovno prehliadať, a ak mali o niečo záujem, doniesli nám to a my sme to rýchlo nacenili.

Raz si takto staršia pani prišla vypýtať veľký kufor, ktorý dorazil pred niekoľkými minútami. „Chcem ten kufor, ale nie tie extra záležitosti vo vnútri,“ povedala s vyvalenými očami. Išla som teda kufor vyprázdniť a hádajte, čoho bol plný? Obrovských gumených vibrátorov.

Prudence Earl / unsplash.com (https://unsplash.com/photos/8F0I12ypHPA)

4. Každý zhruba mesiac a pol k nám prišiel jeden muž tesne pred záverečnou a odovzdal jedno prázdne CD-čko. Vždy sme skontrolovali, či na ňom náhodou niečo nie je, no nikdy nebolo. Takže proste prišiel darovať jedno prázdne CD.

5. Pracujem v bazári už nejaký ten piatok a za ten čas sa toho nazbieralo. Niekto nám raz daroval tašku plnú použitých detských plienok. Inokedy zas niekto iný priniesol erotické hračky. Veľa erotických hračiek. Postaršia kolegyňa ich naivne nacenila a vystavila do regálu, akoby bola šanca, že ich niekto kúpi.

Jeden mladý chalan priniesol starú elektrickú šachovnicu. Vraj vypratával dom po dedkovi a našiel túto haraburdu. Tá haraburda mala nakoniec cenu 2000 dolárov. Bohatá stará pani nám priniesla igelitové vrecúško plné zlatých a strieborných šperkov. Údajne sa jej už nepáčili a nevedela, čo s nimi. A takto by som mohla ísť donekonečna.

6. Na strednej som asi pol roka pracovala v bazári. V blízkosti našej pobočky sa zdržiaval bezdomovec, ktorý sa každý deň snažil vkradnúť dnu a niekde si tam pospať. Moja pohotová kolegyňa ho vždy do sekundy odhalila a vykopla. Takto to šlo niekoľko mesiacov, až jedného dňa prišiel bezdomovec dovnútra a odovzdal jej tašku plnú kameňov.

Vysypali sme ich von a zistili, že na spodku tašky bola bábika. Vyzerala úplne ako tá kolegyňa. Otočili sme ju na druhú stranu a uvideli, že má na chrbte vyšité celé jej meno aj s adresou… na druhý deň dala tá kolegyňa výpoveď, pretože mala strach, ako by mohlo toto celé pokračovať.

Artem Bali / unsplash.com (https://unsplash.com/photos/pJPGCvLblGk)

7. Zažila som všeličo. Dildá, vibrátory, iné sexuálne pomôcky či obrovskú zbierku nunčakov. Najviac mi však zarezonoval tento deduško. Jeden čas chodieval každú sobotu a priniesol plnú tašku spodného prádla. Použitého mužského spodného prádla, aby som bola presná. Každý jeden týždeň, po dobu asi troch mesiacov. Potom, z ničoho nič, prestal, no nedá sa povedať, že by mi to bolo ľúto.

8. Žijem v malom mestečku, kde každý pozná každého, no aj my máme svoj bazár. Tiež doňho ľudia nosia riadne perly, no tento telefón bol ešte vyšší level. Bol plný fotografií jedného vysoko postaveného príslušníka policajného zboru… v spodnej bielizni svojej manželky. Na kompletku – podprsenka aj tangáče. Diskrétne som ich vymazala, no už sa naňho nikdy nebudem pozerať s rovnakým rešpektom.

9. Stredoškolské maturitné vysvedčenie v koženom obale. Predávali sme ho za 1,39 €. Och, a ešte fetišistický pornofilm v obale od DVD-čka s detskou rozprávkou. Ešteže sme to skontrolovali…

10. Dostal sa mi do rúk denník 12-ročného dievčaťa. Reálne by sa podľa neho dala napísať komediálna dráma pre pubertiakov a stavím všetky svoje drobné, že by to mladí zbožňovali. Dočítali sme ho s kolegovcami až dokonca a asi dve hodiny sme plakali od smiechu. Toľko milostných vyznaní pre Jacoba zo Stmievania, toľko želaní, aby aj ona mohla byť vlkolakom a žiť s ním šťastne až na veky… nezabudnuteľný zážitok.

Becca McHaffie / unsplash.com (https://unsplash.com/photos/Fzde_6ITjkw)

11. Triedil som darované veci a našiel som kolekciu netradičného náradia. Trochu som pátral na googli a zistil som, že to bol set náradia na vykonávanie lobotómie. Je to chirurgický zákrok, ktorý zasahuje do mozgu a v minulosti sa používal na liečbu pacientov s ťažkými duševnými chorobami. V skutočnosti ich však neliečil, ale robil z nich živé mŕtvoly. Vydražili sme ho za tisícku.

12. Moja žena pracovala v takomto obchode ako tínedžerka a jeden deň v nej zanechal doživotnú traumu. Pred vchodom do obchodu našla veľkú škatuľu, tak ju otvorila. Bolo v nej bábätko. Mŕtve. Očividne ho nejaká feťáčka porodila na ulici a nevedela, čo s ním, tak ho šupla do krabice a odniesla sem. Žena okamžite zalarmovala políciu a tá tú beštiu dolapila, ale aj tak… ešte dlho po tomto incidente navštevovala psychológa.

13. Za roky práce v bazári som sa už stretla so všeličím. Napríklad s chlapíkom, ktorý sa snažil darovať kŕdeľ živých kohútov. Alebo so štrikovanou čiapočkou na penis, ktorá mala vo vnútri zaschnutú akúsi bielu gebuzinu. Rukami mi prešlo aj mnoho erotických pomôcok pre ženy, niektoré boli naozaj unikátne a zaujímavé (mohla som si založiť múzeum). A na záver som raz obdržala malý sáčok s myšími kosťami a srsťou.

14. Tampóny. Nové aj použité. Dodnes neviem, či to bol hlúpy žart alebo to niekto myslel vážne.

15. Môj priateľ pracuje pre bazár. Jedného dňa sa mu do rúk dostala zaujímavá keramická nádoba plná nejakej tekutiny. Po dôkladnom pátraní priateľ zistil, že je to tridsaťročná Christian Brothers brandy. Pri príležitosti ich výročia bolo vyrobených len sto kusov. Keďže bázar nemohol predávať alkohol, podarilo sa mu vybojovať ju pre seba. Najlepší alkohol, aký som kedy pila.

Christelle BOURGEOIS / unsplash.com (https://unsplash.com/photos/Aq7paIaerrY)

Zdroj: throwaway_ghast / Reddit
Titulná fotka: Christelle BOURGEOIS / Unsplash

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
11
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Tieto kreatívne kartónové domčeky pre mačky z nich robia tých najroztomilejších nepriateľov

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME