Zamestnanec dával do balenia nuggetiek jednu navyše. Dlží za to McDonald’s už slušné peniaze

Stal sa však hrdinom internetu a ľudia ho milujú.

Zdroj: Mauran Verniers / Flickr

Poznáš tie dni, keď sa s*rie rad za radom všetko. Prespíš všetky štyri budíky, nalodíš sa do auta celý spuchnutý bez ľavej ponožky, len aby si zistil, že sa ti na čelnom skle v impresionistických mozaikách rozlieva črevný obsah akéhosi operenca. Teta v dopravnom servise hlási haváriu na moste, celé mesto je len jedna veľká dopravná kolóna a ty už teraz vieš, že zase budeš ťahať hodinu cez čas.

Zvyšok dňa sa nesie v podobnom duchu. Šéf bliaka ako zmyslov zbavený, systém seká, kolegovci hundrú a obed v jedálni vyzerá ako spálená masa, ktorá už raz tráviacim traktom prešla, a ktorá má už najlepšie časy rozhodne za sebou.

No proste paráda. V rámci zachovania zdravého duševného rozpoloženia teda zavítaš do McDonald’s… kde sa ti nálada razom otočí o 180 stupňov.

Mauran Verniers / Flickr (https://www.flickr.com/photos/[email protected]/38209895766)

Niežeby ti tri tisícky extra kalórií pomohli splniť novoročné predsavzatia (za chvíľu si môžeš dávať ďalšie), ani sirupová kola nespláchla všetky tvoje starosti. A predsa sa stalo niečo úžasné. Lebo tam bola ona, krásna a chrumkavá, aj keď by ju tam absolútne nikto nečakal. V plnej svojej nádhere na teba zvodne klipkala očami z krabičky. Nugetka navyše.

Nebudeme si klamať. Nech už máš akýkoľvek nah*vno deň, extra jedlo zadarmo ti ho zaručene zlepší. A to veľmi dobre vie aj Cody Bondarchuk, kanadský hrdina reťazcov s rýchlym občerstvením, ktorý si svojím nedávnym výrokom podmanil širokú verejnosť. Na Twitteri sa totiž priznal, že počas svojho viac ako dvojročného pôsobenia v McDonald’s prihadzoval do každého balenia nugetiek jednu navyše.

Ľudia ho zbožňujú. A majú na to pádny dôvod, keďže v dnešnom svete zloby a nenávisti sa aj takéto drobné gesto ráta. Tým dupľom, že sa deje na mieste, kde by to jeden fakt nebol povedal.

Codyho príspevok sa stal okamžite virálom a za krátky čas si vyslúžil takmer 900-tisíc srdiečok. Oprávnene. Chlapec momentálne dlží spoločnosti viac než 1,600 dolárov, ale čert to ber… veď na to nikto neprišiel.

Zdroj: codybondarchuk / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
5
Grr
Fuuj Fuuj
9
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
51
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
28
Haha
Woow Woow
10
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Takto by vyzerali videorecepty, ak by ich robili kultoví režiséri

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME