Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 6.2.2023
sk
Dorota
cz
Vanda
, Wanda

Zamestnanec Disneylandu pokazil zaľúbencom žiadosť o ruku. Spoločnosť sa ospravedlnila

Magický moment bol úplne zničený.


Požiadať svoju vyvolenú o ruku, to je udalosť, ktorú si každý človek do detailov naplánuje. Predsa len, tento moment sa už opakovať nebude, takže musí stáť za to! O to viac potom zamrzí, keď nedopadne podľa predstáv. Portál LADbible priniesol správu o virálnom videu, ktoré jednu takúto nepodarenú žiadosť o ruku zachytáva.

Muž sa rozhodol dámu svojho srdca požiadať o ruku v parížskom Disneylande, priamo pred zámkom zo známeho animáku Kráska a zviera. Lenže ešte ani nestihol dokončiť otázku: „Vydáš sa za mňa?“ keď do záberu vbehol zamestnanec a vytrhol mu škatuľku s prsteňom z ruky.

„Áno, je to skvelé, ale tam to bude lepšie,“ povedal muž šokovanému páru. Žeby ich chcel nasmerovať na miesto, ktoré sa pre túto situáciu hodí viac? Alebo ich chcel týmto upozorniť, že stoja na mieste, ktoré je určené len pre personál? To netušíme. Ale čo si budeme hovoriť, celý moment tým bol dokonale zničený. Zamestnanec si za to vyslúžil znechutený piskot a bučanie od okolitých divákov.

Disneyland sa ospravedlnil

Keď sa video dostalo na sociálne siete a o celom incidente informovali aj rôzne weby, hovorca Disneylandu vydal oficiálne ospravedlnenie. „Ľutujeme spôsob, akým to prebehlo,“ povedal. „Ospravedlňujeme sa dotknutému páru a ponúkame nápravu.“ Používatelia na internete však správanie zamestnanca odsúdili.

Podľa nich prejavil „mizerné vychovanie“ a „pre spoločnosť, pre ktorú pracuje, spravil mizernú reprezentáciu“. Iní si zase neodpustili ani menšiu kritiku dotyčného páru. Podľa nich mali žiadosť o ruku absolvovať v súkromí (prípadne tam, kde nie je veľa ľudí), kde by ich nikto nerušil a nepokazil im ich moment.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť