Streda 28.9.2022
sk
Václav
cz
Den české státnosti | Václav
, Václava

Zamestnanec fast foodu knokautoval agresívneho zákazníka jediným chmatom

Namiesto rýchleho občerstvenia dostal rýchly výprask.


Internetom sa šíri virálne video bitky v britskej pobočke Taco Bell. Možno bitka nie je ten správny výraz, pretože ide o veľmi jednostranný výprask. Napriek tomu, že klip vznikol už pred pár mesiacmi, až teraz sa na Reddite stal témou intenzívnych diskusií.

Výbuch zlosti

Na videu môžeme vidieť dvojicu mužov, z ktorých jeden má zjavný problém s obsluhou. Nie je celkom jasné, čo mu prekáža, avšak je značne agresívny. Druhý z dvojice sa ho, naopak, snaží vytiahnuť von. Na jeho neúspech agresívny parťák bolestivo doplatí.

Kým vak na potraviny bol pre výtržníka ľahkým súperom a rýchlo padol na zem, jeden zo zamestnancov Taco Bell už takým ľahkým orieškom nebol. Priam naopak – agresívny zákazník bol ten, kto pobozkal dlážku.

Bolestivé vychladnutie

Zamestnanec predviedol výkon hodný profesionálneho zápasníka, keď sa hravo vyhol úderu a útočníka následne s ľahkosťou zodvihol do vzduchu a šmaril o dlážku. Bolo to tvrdé pristátie a výtržník zostal nehybne ležať na zemi.

Ten o niečo zdržanlivejší z dvojice zákazníkov nebol s výsledkom spokojný a žiadal, nech niekto zavolá políciu. Na miesto dorazila sanitka, ktorej služby však neboli potrebné. Polícia sa objavila, až keď boli účastníci súboja mimo podniku. Incident sa odohral o deviatej večer.

Dôsledky

Sieť reštaurácií sa vyjadrila, že o incidente vie, avšak po spolupráci s políciou považuje prípad za vybavenú vec. Nemá v pláne zamestnanca penalizovať alebo ho, naopak, oceňovať za zápasnícky výkon.

Väčšina ľudí komentujúcich tento prípad sa zastáva zamestnanca. Nejde len o to, že predviedol skvelé bojové zručnosti, ale dôležité je predovšetkým to, že očividne konal v sebaobrane.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť