Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 27.11.2022
sk
Milan
cz
Xenie

Zamestnanec letiska prezradil, kde počas letu „skladujú“ domáce zvieratká

Niektorí ľudia na internete z toho ostali zhrození.


Aj napriek tomu, že podľa neoficiálnych štatistík by väčšina ľudskej populácie radšej strávila dve hodiny v uzavretom priestore so štvornohým chlpáčom ako s ďalším človekom, letecké spoločnosti majú na psov svojský názor. Niektoré ich neprepravujú vôbec, iné pri vstupe do lietadla zohľadňujú váhu. Vo všeobecnosti sa však dá povedať, že pokiaľ má pes viac ako osem kíl, sedieť s tebou nebude.

Kam teda pes po odovzdaní putuje?

To je otázka, ktorú si kládol nejeden psičkár predtým, ako sa so svojím huňatým parťákom rozhodol cestovať. Odpoveď sa bežný človek nemá ako dozvedieť, no, našťastie, tu máme 21. storočie a platformy ako TikTok, aby nás uviedli do obrazu. Ak ťa teda zaujíma, kde psy trávia čas počas letu, tento mladý chalan ti to objasní.

Shutterstock

Zamestnanec letiska Vancouver International Airport, ktorý na TikToku vystupuje ako @djsugue, zdieľa na sociálnej sieti pikošky z pozadia práce v tomto odvetví. Zodpovedá otázky zvedavých pasažierov a nedávno si zobral na paškál práve prepravu domácich zvieratiek. Vo virálnom videu, ktoré má momentálne sedem miliónov zhliadnutí, ukázal, kde presne končia a niektorých jeho sledovateľov to nemilo prekvapilo.

Pes v prepravke v batožinovom priestore ľudí nemilo prekvapil

Stručná odpoveď – v batožinovom priestore. Chalan najprv ukazuje jednu časť podpalubného priestoru, v ktorej sú naskladnené kufre. Potom odostrie akúsi plachtu a za ňou kuk – malý biely chlpáč v prepravke. Zatiaľ čo niektorí čakali niečo veľmi podobné, iní boli zhrození a negatívne pocity neváhali prejaviť v komentároch.

@djsugue

Reply to @avani.raval dogs 🐶 in the plane✈️ compartments #fyp #foryou #airport #aviation #arrival #flight #rampagent #737max #baggage

♬ Champagne Poetry – Drake

Môj pes by sa tam neskutočne bál. S vedomím, ako hrozne sa tam asi cíti, by som celý let preplakala a prevracala,“ vyjadrila sa jedna z komentujúcich. „Radšej by som tam zavrel svojho súrodenca ako psa,“ povedal ďalší a bohvie, či vlastne vôbec srandoval.

Medzi komentujúcimi sa však našli aj mnohí ďalší ľudia od fachu, ktorí sa rozhodli uviesť veci na pravú mieru. „Pre všetkých, ktorí s tým nesúhlasia – nemusíte sa obávať. Zamestnanci sa starajú o to, aby boli vaše zvieratká v pohode a v bezpečí. Záleží nám na nich,“ zapojil sa do debaty jeden z nich. „To je predná časť lietadla. Je tam teplo a svetlo,“ dodal zase ďalší. A čo ty? Vadilo by ti, keby tvoj pes počas letu skončil v batožinovom priestore?


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť