Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 2.10.2023
sk
Levoslav
cz
Olívie, Oliver
, Olivia

Zamestnanec sa sťažoval, že nedostal výplatu. Šéf mu vysypal pred dom 90-tisíc jednocentových mincí

Hulvátske správanie šéfa nezostane bez následkov.


Takúto výplatu asi neočakával. Miles Walker, šéf autoopravovne z amerického štátu Georgia, svojmu zamestnancovi Andreasovi Flatenovi vyplatil jeho poslednú výplatu v podobe 90 000 jednocentových mincí. Ako píše portál LADbible, dotyčnému zamestnancovi ich vysypal pred dom. Flaten navyše zistil, že mince sú celé od oleja.

Bol k nim pripojený aj papierik s veľavravným odkazom: „Po*eb sa!“ Flaten dal už nejaký čas predtým výpoveď, keďže Walker mu nechcel zvýšiť plat a platiť za nadčasy. Okrem toho sa rozhodol, že o nekalých praktikách svojho šéfa nebude mlčať. Podal naňho teda oficiálnu sťažnosť s tým, že mu Walker nevyplatil poslednú výplatu.

Jeho šéf to ale zrejme nedokázal prehryznúť, a tak mu pripravil túto nepochopiteľnú pomstu. Upratanie mincí trvalo takmer sedem hodín. Podľa ministerstva práce sa Walker dopustil porušenia zákona o spravodlivých pracovných normách a nezaplatil za nadčasy, ak zamestnanec pracoval viac ako 40 hodín týždenne. Po jeho eskapáde s mincami sa ministerstvo navyše rozhodlo vymáhať od neho takmer 37-tisíc dolárov vo forme miezd.


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.