Streda 25.5.2022
sk
Urban
cz
Viola

Zamestnanec sa sťažoval, že nedostal výplatu. Šéf mu vysypal pred dom 90-tisíc jednocentových mincí

Hulvátske správanie šéfa nezostane bez následkov.


Takúto výplatu asi neočakával. Miles Walker, šéf autoopravovne z amerického štátu Georgia, svojmu zamestnancovi Andreasovi Flatenovi vyplatil jeho poslednú výplatu v podobe 90 000 jednocentových mincí. Ako píše portál LADbible, dotyčnému zamestnancovi ich vysypal pred dom. Flaten navyše zistil, že mince sú celé od oleja.

Bol k nim pripojený aj papierik s veľavravným odkazom: „Po*eb sa!“ Flaten dal už nejaký čas predtým výpoveď, keďže Walker mu nechcel zvýšiť plat a platiť za nadčasy. Okrem toho sa rozhodol, že o nekalých praktikách svojho šéfa nebude mlčať. Podal naňho teda oficiálnu sťažnosť s tým, že mu Walker nevyplatil poslednú výplatu.

Jeho šéf to ale zrejme nedokázal prehryznúť, a tak mu pripravil túto nepochopiteľnú pomstu. Upratanie mincí trvalo takmer sedem hodín. Podľa ministerstva práce sa Walker dopustil porušenia zákona o spravodlivých pracovných normách a nezaplatil za nadčasy, ak zamestnanec pracoval viac ako 40 hodín týždenne. Po jeho eskapáde s mincami sa ministerstvo navyše rozhodlo vymáhať od neho takmer 37-tisíc dolárov vo forme miezd.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť