Utorok 7.12.2021
sk
Ambróz
cz
Ambrož
, Benjamin

Západoslovenskí policajti v jeden deň zastavili trikrát rovnaké auto, za volantom sedeli vždy opití šoféri

Trojicu Ukrajincov policajti obvinili z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.


Policajti v priebehu jedného dňa zastavili to isté vozidlo trikrát, pri každej kontrole za volantom sedel iný vodič. Všetci kontrolovaní vodiči Mercedesu Benz boli pod vplyvom alkoholu, pričom každý ďalší vodič nafúkal viac. „Všetkým trom nezodpovedným vodičom bolo vznesené obvinenie z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky,“ informovala na sociálnej sieti bratislavská polícia.

Policajná hliadka zastavila auto prvýkrát už dopoludnia na Púchovskej ulici v treťom Bratislavskom okrese. Vodič, 33-ročný štátny občan Ukrajiny, pri dychovej skúške na alkohol nafúkal 1,5 promile. Bol obmedzený na osobnej slobode a po vykonaní potrebných úkonov umiestnený v cele policajného zaistenia.

Shutterstock

V ten istý deň krátko po 18:00 to isté vozidlo zastavila hliadka pezinských policajtov na Viničianskej ceste. Vodič na seba upozornil štýlom jazdy, ktorá vzbudila podozrenie, že môže byť pod vplyvom alkoholu. V dychu 21-ročného vodiča ukrajinskej štátnej príslušnosti namerali 2,33 promile alkoholu. Aj v tomto prípade vodič skončil v cele policajného zaistenia.

O približne hodinu neskôr zastavili to isté auto policajti opäť. Za volantom sedel 28-ročný Ukrajinec, nafúkal 3,37 promile. Po vykonaní potrebných úkonov sa tento vodič pridal k svojim dvom predchodcom v cele policajného zaistenia.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť