Ideálna práca? Tu ti zaplatia tisícky za to, že budeš vykonávať potrebu

Konečne práca, v ktorej môžeš prdieť.

Zdroj: Shutterstock.com

Máš na h**no prácu? Môžeš mať ďalšiu, a to doslova. Táto firma totiž ponúka trojmesačný pracovný kontrakt, v ktorom bude tvojou pracovnou náplňou robiť to, čo je každému prirodzené – vykonávať potrebu. Byť platený za to, čo robíš aj bežne? Sen takmer každého z nás. Nehovoriac o tom, akou sumou je táto trojmesačná robota ohodnotená. 

Na h**no práca, ktorá môže byť skvelá

V prípade, že u teba nie je vykonávanie potreby veľmi tajný a citlivý rituál, táto práca by mohla byť vhodná aj pre teba. Firma Tushy, ktorá sa zaoberá výrobou bidetov a iných toaletných potrieb, zverejnila inzerát, ktorý sa môže na prvý pohľad zdať ako vtip. Myslia to však vážne.

Ponúkajú svojmu budúcemu zamestnancovi 10 000 dolárov (cca 8 900 eur) za to, že bude kakať. Prácu, samozrejme, môžeš vykonávať z pohodlia tvojho domova. Tvojou náplňou bude využívanie bidetu od tejto firmy, ktorý si sám pripevníš na svoju toaletu. Žiadna osemhodinovka ti nehrozí, tvoj pracovný čas sa odvíja od toho, koľko času tráviš na tróne.

Shutterstock.com

Nič pre hanblivky

V inzeráte je informácia, že by mal mať človek politiku otvorených dverí, ak ide o rozprávanie o svojej potrebe. Na sociálnu sieť firmy budeš totiž musieť pridávať fotografie a videá, ktoré dokumentujú tvoj každodenný kakací zvyk. Minimálna dĺžka pracovného pomeru je 90 dní.

Počas týchto dní budeš okrem dokumentovania svojho sedenia na tróne robiť aj analýzu svojich vylučovacích zvykov. Tvojou úlohou bude tiež diskutovať o svojom vylučovaní, búrať mýty o črevách a zdraví našich zadkov. A v neposlednom rade, veľa vylučovať.

Kto sa môže o túto prácu uchádzať? V inzeráte je uvedené, že požadujú človeka, ktorý má 21-121 ročné skúsenosti s vykonávaním veľkej potreby. Prihlásiť sa na túto lákavú pracovnú ponuku môžeš do 7. júla jednoduchým vyplnením formulára na odkaze. 10 000 dolárov (cca 8 900 eur) je veľmi lákavá suma za niečo, čo robíš bežne, zadarmo, no nie?

Pencil Animated Illustration GIF by Thoka Maer - Find & Share on GIPHY

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
12
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Majiteľka naučila svojho psa komunikovať pomocou zvukových gombíkov

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME