Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 20.5.2024
sk
Bernard
cz
Zbyšek

Máš na h**no prácu? Môžeš mať ďalšiu, a to doslova. Táto firma totiž ponúka trojmesačný pracovný kontrakt, v ktorom bude tvojou pracovnou náplňou robiť to, čo je každému prirodzené – vykonávať potrebu. Byť platený za to, čo robíš aj bežne? Sen takmer každého z nás. Nehovoriac o tom, akou sumou je táto trojmesačná robota ohodnotená. 

Na h**no práca, ktorá môže byť skvelá

V prípade, že u teba nie je vykonávanie potreby veľmi tajný a citlivý rituál, táto práca by mohla byť vhodná aj pre teba. Firma Tushy, ktorá sa zaoberá výrobou bidetov a iných toaletných potrieb, zverejnila inzerát, ktorý sa môže na prvý pohľad zdať ako vtip. Myslia to však vážne.

Ponúkajú svojmu budúcemu zamestnancovi 10 000 dolárov (cca 8 900 eur) za to, že bude kakať. Prácu, samozrejme, môžeš vykonávať z pohodlia tvojho domova. Tvojou náplňou bude využívanie bidetu od tejto firmy, ktorý si sám pripevníš na svoju toaletu. Žiadna osemhodinovka ti nehrozí, tvoj pracovný čas sa odvíja od toho, koľko času tráviš na tróne.

Shutterstock.com

Nič pre hanblivky

V inzeráte je informácia, že by mal mať človek politiku otvorených dverí, ak ide o rozprávanie o svojej potrebe. Na sociálnu sieť firmy budeš totiž musieť pridávať fotografie a videá, ktoré dokumentujú tvoj každodenný kakací zvyk. Minimálna dĺžka pracovného pomeru je 90 dní.

https://www.instagram.com/p/B_SgGpcASgR/

Počas týchto dní budeš okrem dokumentovania svojho sedenia na tróne robiť aj analýzu svojich vylučovacích zvykov. Tvojou úlohou bude tiež diskutovať o svojom vylučovaní, búrať mýty o črevách a zdraví našich zadkov. A v neposlednom rade, veľa vylučovať.

Kto sa môže o túto prácu uchádzať? V inzeráte je uvedené, že požadujú človeka, ktorý má 21-121 ročné skúsenosti s vykonávaním veľkej potreby. Prihlásiť sa na túto lákavú pracovnú ponuku môžeš do 7. júla jednoduchým vyplnením formulára na odkaze. 10 000 dolárov (cca 8 900 eur) je veľmi lákavá suma za niečo, čo robíš bežne, zadarmo, no nie?

Art Loop GIF by Thoka Maer - Find & Share on GIPHY


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.