Zaregistruj sa na online podujatie IBM Fest a získaj VR okuliare úplne zadarmo

Prvýkrát na Slovensku môžeš sledovať podujatie pre modernú generáciu aj vo virtuálnej realite.

Zdroj: IBM FEST

Na konci novembra sa môžeme tešiť na štvrtý ročník atraktívneho podujatia pre mladú generáciu – IBM Fest. V dôsledku pandémie koronavírusu sa celé podujatie uskutoční online formou a pre divákov bude zadarmo.

Čím bude tento ročník naozaj unikátny, je využitie virtuálnej reality. Okrem klasického streamu si celé podujatie budeš môcť vychutnať v jedinečnej VR forme. Chýba ti zariadenie na prezeranie VR obsahu? Organizátori mysleli aj na to!

IBM FEST

Vďaka registrácii môžeš získať VR okuliare

150 šťastlivcov dostane okuliare VR Shinecon Glasses 3D úplne zadarmo. Budú mu doručené priamo do jeho domova a môže si ich nechať. Nie je v tom žiaden háčik. Aby si mal šancu ich získať, stačí sa zaregistrovať na webe IBM Festu. Tak na čo ešte čakáš?

Súčasťou programu budú aj tieto prednášky

Keďže koronavírus je najväčšou témou roka 2020, súčasťou programu bude niekoľko prednášok o tom, ako pandémia pozmenila pracovné prostredie. Aké výzvy sprevádzajú prácu z domu? To vo svojej prednáške prezradí Michal Baxa.

Niet pochýb o tom, že slovenský elektronický šport zažíva nevídaný rozmach. O tejto téme bude hovoriť Karol Cagáň, prezident Slovenskej asociácie elektronických športov a viceprezident európskej federácie Esports Europe, Jozef Liba zo Slovenského olympijského výboru a Marek Gabonay z Orange Slovensko, ktorý má na svedomí prvý živý prenos elektronických športov na slovenskej komerčnej televízii.

IBM FEST

Pre väčšinu mladých ľudí je škola súčasťou ich každodenného života. Zároveň ide o jednu z oblastí, ktoré korona takisto výrazne zasiahla. O zmenách vo vzdelávaní a jeho budúcnosti bude hovoriť predseda Bratislavského samosprávneho kraja Juraj Droba a prorektori bratislavských univerzít.

Existuje nejaký lepší pocit, ako keď pomôžeš niekomu, kto to naozaj potrebuje? Fascinujúci svet dobrovoľníckej práce ti priblíži Mária Sliacka z Unicefu. Tieto a mnohé ďalšie prednášky a diskusie ťa čakajú na streame už 25. novembra. Tak sa nezabudni zaregistrovať!

IBM FEST

Pre viac informácií sleduj web ibmfest.sk, oficiálnu stránku na Facebooku a Instagram podujatia.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
"Tribúna na prvomájový sprievod." Obyvateľov Bytče rozčúlila nová rozhľadňa nad mestom

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME