Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 31.1.2023
sk
Emil
cz
Marika

Na konci novembra sa môžeme tešiť na štvrtý ročník atraktívneho podujatia pre mladú generáciu – IBM Fest. V dôsledku pandémie koronavírusu sa celé podujatie uskutoční online formou a pre divákov bude zadarmo.

Čím bude tento ročník naozaj unikátny, je využitie virtuálnej reality. Okrem klasického streamu si celé podujatie budeš môcť vychutnať v jedinečnej VR forme. Chýba ti zariadenie na prezeranie VR obsahu? Organizátori mysleli aj na to!

IBM FEST

Vďaka registrácii môžeš získať VR okuliare

150 šťastlivcov dostane okuliare VR Shinecon Glasses 3D úplne zadarmo. Budú mu doručené priamo do jeho domova a môže si ich nechať. Nie je v tom žiaden háčik. Aby si mal šancu ich získať, stačí sa zaregistrovať na webe IBM Festu. Tak na čo ešte čakáš?

Súčasťou programu budú aj tieto prednášky

Keďže koronavírus je najväčšou témou roka 2020, súčasťou programu bude niekoľko prednášok o tom, ako pandémia pozmenila pracovné prostredie. Aké výzvy sprevádzajú prácu z domu? To vo svojej prednáške prezradí Michal Baxa.

Niet pochýb o tom, že slovenský elektronický šport zažíva nevídaný rozmach. O tejto téme bude hovoriť Karol Cagáň, prezident Slovenskej asociácie elektronických športov a viceprezident európskej federácie Esports Europe, Jozef Liba zo Slovenského olympijského výboru a Marek Gabonay z Orange Slovensko, ktorý má na svedomí prvý živý prenos elektronických športov na slovenskej komerčnej televízii.

IBM FEST

Pre väčšinu mladých ľudí je škola súčasťou ich každodenného života. Zároveň ide o jednu z oblastí, ktoré korona takisto výrazne zasiahla. O zmenách vo vzdelávaní a jeho budúcnosti bude hovoriť predseda Bratislavského samosprávneho kraja Juraj Droba a prorektori bratislavských univerzít.

Existuje nejaký lepší pocit, ako keď pomôžeš niekomu, kto to naozaj potrebuje? Fascinujúci svet dobrovoľníckej práce ti priblíži Mária Sliacka z Unicefu. Tieto a mnohé ďalšie prednášky a diskusie ťa čakajú na streame už 25. novembra. Tak sa nezabudni zaregistrovať!

IBM FEST

Pre viac informácií sleduj web ibmfest.sk, oficiálnu stránku na Facebooku a Instagram podujatia.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť