Zásadné zmeny, ktorými prejdú tvoji kamaráti, akonáhle sú vo vzťahu

Blíži sa máj, lásky čas. Priprav sa, že ti zmiznú zo života nejakí kamaráti.

Zdroj: Form/ Elevate, Unsplash

Všetci sa trochu zmenia, keď sa zaľúbia, a nájdu si novú známosť. Sú však kamaráti, ktorí doslova zmiznú z našich životov, akonáhle si nájdu priateľa či priateľku.

Prípadne s týmto dotyčným už nikdy nebudeš tráviť čas osamote, až kým sa nerozídu s priateľom či priateľkou. Toto sú najčastejšie zmeny, ktorými ľudia prejdú, akonáhle sú vo vzťahu. 

Z extrovertov sú introverti

Ľudia, ktorí kedysi chodili každú chvíľu von, sú zrazu „domasedi“. Namiesto chodenia von pozerajú so svojou polovičkou filmy alebo seriály. Ak nebodaj aj vyjdú na denné svetlo, tak len za účelom spoločného rande, vychádzky, návštevy kina a podobne.

Romantic 500 Days Of Summer GIF - Find & Share on GIPHY

Prestanú so zlozvykmi

Veľa ľudí prestane vo vzťahu fajčiť, piť a robiť iné neresti, lebo to jednoducho tomu druhému vadí. Možno, že to ten partner ani nespomenie, že mu to vadí, no ľudia sa vo vzťahu prispôsobujú tomu druhému. Víkendové posedenia pri pive človek vymení za víkendové posedenia pri káve s priateľom či priateľkou.

Zanedbávajú svoje záľuby

Mnohých vzťah doslova pohltí. Hlavne to tak býva v prvých mesiacoch vzťahu, keď je to také intenzívne. Zrazu človek nepotrebuje jesť ani piť a už vôbec nepotrebuje svoje záľuby. Nie je na ne v prvom rade čas, lebo všetok tvoj voľný čas zaberá tvoja milovaná osoba. Netreba však zabúdať na zlaté pravidlo, že všetkého veľa škodí.

pexels (https://www.pexels.com/photo/anchor-couple-fingers-friends-38870/)

Majú nových kamarátov

Zabudnú na svojich blízkych kamarátov, zrazu sa chodí von len s párikmi, lebo to je jednoducho vo vzťahu príjemnejšie. Prípadne tvoj kamoš chodí von už len s kamarátmi a kamarátkami svojej novej polovičky. Toto je azda najčastejšia zmena, ktorá sa udeje vždy, keď má človek nový vzťah. Zrazu ti kamarát zmizne pred očami.

Schudnú alebo priberú

Druhá najčastejšia zmena, ktorá nastáva u ľudí vo vzťahu. Ľudia zväčša zlenivejú, nestarajú sa už tak o seba ako predtým, po večeroch namiesto cvičenia ležia pred seriálom s balíkom čipsov a podobne. Chodia častejšie jesť spoločne von, čo má za následok priberanie. Ten lepší prípad je, keď sa páru spoločne darí chudnúť. Obaja chodia cvičiť a dávajú si spoločné ciele.

Razvan Chisu, Unsplash

Zmenia svoj štýl

Najskôr sa stane to, že žena začne svojmu partnerovi zasahovať do šatníka. To je však väčšinou dobrou zmenou, chalani sa začnú obliekať lepšie a mnohí sa zrazu stanú zo šedých myšiek totálnymi fešákmi. Dievčatám chalani tiež dosť často pridajú sebavedomie a slečny sa „vykuklia“ z vyťahaných svetrov do obtiahnutejších kúskov, ktoré vedia zvýrazniť ich krivky.

Tv Show Hat GIF - Find & Share on GIPHY

Samozrejme, že to neplatí pre všetkých, česť výnimkám. A tých by si takíto ľudia mali brať za vzor. Nemiznite svojim kamarátom pred očami, oni vás potrebujú.

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Filmy, pri ktorých si želáme, aby sa ich vymyslené prvky stali reálnymi

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME