Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 3.12.2022
sk
Oldrich
cz
Svatoslav
, Světoslav

Keď sa človeku stratí a zatúla jeho zvierací domáci miláčik, je to, pravdaže, veľmi nepríjemné. Vtedy ale neostáva nič iné, než vytlačiť plagáty s jeho podobizňou a vylepiť ich po celom meste. A dúfať, že sa ozve niekto, kto dotyčné zvieratko videl. Ako píše aj portál 9GAG, podobný prípad sa odohral aj pomerne nedávno, mal však celkom vtipnú a dojemnú koncovku.

Psík menom Ki Ki sa totiž svojim majiteľom z Mjanmarska stratil koncom novembra 2020 počas osláv s ohňostrojmi. Tie psíka vydesili a on sa rozbehol do neznáma. Jeho majitelia ho hľadali, ale bez výsledku, a dokonca o radu požiadali aj astrológa.

Nájdený po troch dňoch

Napokon po okolí vylepili plagátiky s Ki Kiho podobou. 2. decembra si na stĺpe jeden z nich všimla aj Myat Mon Mon Maung, ktorá v danej lokalite hľadala dom. Prečítala si informácie o Ki Kim, jej pohľad následne zamieril na trávu vedľa stĺpa a takmer neuverila vlastným očiam. V tráve totiž relaxoval samotný Ki Ki!

အျပင္ထြက္ရင္းဓါတ္တိုင္မွာေခြးေပ်ာက္ေၾကာ္ျငာေလးေတြ႕လို႔ ဖတ္ၾကည့္ရင္း ဓါတ္တိုင္ေအာက္ၾကည့္လိုက္ေတာ့ တိုက္တိုက္ဆိုင္ဆိုင္…

Posted by Myat Mon Mon Maung on Tuesday, December 1, 2020

Myat na nič nečakala a rýchlo zatelefonovala jeho majiteľom. Psík sa ale medzičasom snažil opäť utiecť, ale tentokrát sa mu to, našťastie, nepodarilo a on sa schoval len pri plote blízkej budovy. Keď jeho páni dorazili na miesto a zavolali ho menom, psík okamžite vyrazil z úkrytu a vrhol sa na svojich milovaných majiteľov.

„Som veľmi šťastná, že je späť,“ povedala Ki Kiho majiteľka Yu Yu. „Kým bol tie tri dni preč, nedokázala som ani poriadne jesť.“ Keď sa Yu Yu a jej syn s roztomilým psíkom opäť stretli, neubránili sa slzám. Video z ich stretnutia Myat nahrala na internet a asi netreba zdôrazňovať, že sa okamžite stalo veľkým hitom. Ľudí nález psíka jednak pobavil, ale aj poriadne dojal.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť