Zaujímavé a vtipné veci, na ktoré ľudia narazili na svojich internátoch

Chlapíka z čísla 14 by si asi nechcel za spolubývajúceho.


Na intráku človek uvidí nevídané veci. Kto tam býval, vie, kto nebýval, nepochopí. Od gúč chlpov v spoločných sprchách, cez jedlo v počiatočnom štádiu rozkladu v chladničke až po potenciálny zrod nového života rovno uprostred chodby, lebo s tromi promile alkoholu v krvi človek už naozaj nemá zábrany… ako hovoríme. Nevídané veci.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Okrem vyššie spomínaných kuriozít však človek sem-tam narazí aj na niečo zaujímavé alebo dokonca vtipné. A presne o takých veciach bude dnešný článok. Študenti z celého sveta sa podelili o netradičné nálezy zo svojich internátov a my ti k tomu dodáme už len jedno. Keď si budeš najbližšie myslieť, že tvoj spolubývajúci je čistý blázon, spomeň si na číslo 14. Lebo vždy môže byť horšie.

1. „Po ôsmich mesiacoch lockdownu som sa vrátil na internát a toto som si našiel na izbe.“

2. „Na mojej izbe sú štítky s menami žiakov, ktorí na nej bývali viac ako storočie dozadu.“

3. „V našej vstupnej hale máme tajné dvere.“

4. „Na mojom bývalom internáte sme mali protiatómový kryt.“

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

5. „Cestou na izbu som videl na zemi rozliate cereálie. Keď som odchádzal na večeru, niečo pri nich pribudlo.“

Odporúčame prečítať:

Za tento český seriál by sa nemusel hanbiť ani Netflix. Najviac na ňom mrazí, že je podľa skutočného príbehu

6. „Na internát nám vletel vtáčik. Bezpečne sme ho odchytili a vypustili.“

7. „V dcérinej jedálni majú prístroj na umývanie a dezinfikovanie rúk.“

8. „Väčšina vtákov s*rie presne na toto miesto.“

9. „Na Halloween sa naša škola rozhodla dať nám namiesto sladkostí na záchody dezodoranty.“

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

10. „V práčovni máme pomôcky, ktoré ti pomôžu dešifrovať symboly na oblečení.“

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:
Sledujte nás na Google Správy
Nenechajte si ujsť žiadne dôležité novinky.
Sledovať
Po otvorení kliknite na hviezdičku Sledovať
REKLAMA
Mário Budinský
Absolvent grafického dizajnu na UAT v Bratislave a marketingovej komunikácie na UCM v Trnave, ktorý sa už viac ako 10 rokov profesionálne venuje analýze internetových trendov, digitálnemu storytellingu a monitoringu popkultúry. Patrí k priekopníkom domácej internetovej scény, pričom meme tvorbe sa denne venuje už vyše 20 rokov. Ako autor desiatok tisícov satirických príspevkov aktívne formuje slovenský digitálny folklór, pričom jeho vizuálny obsah opakovane vyvolal celonárodné spoločenské debaty. V redakcii EMEFKA sa špecializuje na včasné zachytenie online bizáru, bulvárnych fenoménov a transformáciu komplexných trendov do virálneho obsahu.
Najčítanejšie
Podobné
REKLAMA