Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 30.11.2022
sk
Ondrej, Andrej
cz
Ondřej

Asi každý sme v nejakom momente nášho Facebook života zavítali na stránky Priznania žien alebo Priznania mužov. Pokojne by si na nich vedel stráviť celé poobedie, pretože ponúkali istú formu zábavy. Áno, riešili sa tam aj vážne témy, ale podarilo sa ti naraziť aj na skutočný komediálny poklad.

V EMEFKA sme sa rozhodli opäť vypraviť do neprebádaných vôd internetu a vybrať tie najvtipnejšie priznania, s ktorými sa ľudia podelili pod rúškom anonymity.

1. Dobrý večer. Hádame sa s kamarátkou (silno veriacou), že na Veľký piatok sa môžu umývať okná. Tvrdím, že nie.

2. Stále ťa ľúbim, Erika, a ty vieš, že stále budem, aj keď si ma 1. júna blokla… neviem na teba zabudnúť a ani nechcem…..vždy budeš pre mňa tá NAJ A NAJ žena na svete!! Vieš, ktorý Milan ti to píše… z Malaciek.

Shutterstock

3. Zdravím, dievčatá. Mám otázku. Otehotnel niekto z vás po druhej vakcíne Covid-19 ?

No, nie každé pichnutie ťa dostane do druhého stavu.

4. Platila som v obchode, žena predo mnou stála: otras, smrdela od restovanej cibule, neupravená, vlasy katastrofa, mastné. A potom sa čudujete, že vás muž nechá. Kto má na to žalúdok, preboha?? Ja mám tiež milenca a hnusí sa mu žena.

5. Čauko, som policajt a hľadám čiernovlásku s kerkou na ruke. Zastavil som ju na diaľnici z HU smer KE pre veľmi vysokú rýchlosť. Mal som ti zobrať VP, ale nedostala si ani pokutu. Strašne mi padla do oka a chcel by som ju viac spoznať.

Profimedia

6. Riešim vážnu dilemu, dá sa mať pohlavný styk na motorke za jazdy?

7. Baby fajčiarky, aké cigarety fajčíte a koľko denne? Doma stále počúvam, že fajčím ako chlap…

8. Aká je pravdepodobnosť, že sa nájde baba, ktorá dokáže viesť aj zmysluplnú konverzáciu, je otvorená vzťahu bez záväzkov, bez citov a nepotrpí si na komplimenty?

9. Nikdy som tomu neverila, že sa mi to môže stať, a stalo sa. Dnes ráno som vyprevadila svojho manžela, aby išiel k svojej milenke. Pomohla som mu pobaliť oblečenie, na rozlúčku sme si dali pusu, s úsmevom sa chystám do prace. Nový začiatok, túžim po slobode a sebarealizácii, cítim, že je to presne to, čo potrebujem! Takže sa ide do toho!

10. Ako si mám vysvetliť, keď moja manželka napíše svojmu ex, že VŠETKO NAJLEPŠIE, LÁSKA MOJA?

Shutterstock

11. Smrdia aj ženám nohy?

12. Mám menšiu obavu, vždy, keď prídem do Bratislavy, tak mi je strašne dobre, páči sa mi to tam. Je to choroba? Mal by som navštíviť psychiatra?

13. Kvôli čomu máme nechty na prstoch?

14. Priznávam, veľmi ma priťahujú kuriéri.

15. Zoznámil sa tu už niekto s niekým? Zaujímam sa o ženu, stredné Slovensko, brunetka, prirodzené prsia. Aspoň trojky a viac. Nechaj srdiečko.

Shutterstock

16. Čaute, chlapi. Ako donútim priateľku, aby so mnou mala pohlavný styk?

17. Priznávam, že keď sa mi nechce, tak v robote aj dva týždne nič neurobím. Každý deň si idem ľahnúť na WC na také dve hodinky. Mám tam deku a vankúš.

18. Mam otázočku: myslíte si, že muž na pervitíne môže splodiť aj zdravé dieťa?

19. Chlapci, dovolili by ste dať svojej nenarodenej dcére meno Katalea?

20. Zdravím, prosím, viete mi niekto vysvetliť, ako to ten môj chlap myslel? Jeho bývalá manželka Elena má meniny 18.8. Ja, jeho súčasná priateľka, mám meniny 21.8. A pointa… dostala som k meninám Milka bonboniéru v tvare srdca, presne takú istú ako jeho ex. Neviem, či som divná, či čo, ale dosť ma to urazilo. Radšej mi nemal kupovať nič. Išiel do obchodu a rovno kúpil dvakrát? Mám preňho tú istú hodnotu ako ex…?

Shutterstock

Čítaj ďalej: 20 najlepších perál z internetových fór


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Rošková
Som externou redaktorkou portálu EMEFKA od februára 2021. Venujem sa najrôznejším témam, no najradšej mám politické perličky a zaujímavé príbehy.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť