Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 2.6.2023
sk
Xénia
, Oxana
cz
Jarmil

EDMANIA OPEN AIR 2018 sa uskutoční počas víkendu 22.-23. júna 2018 v priestoroch EXPO CENTRA v Trenčíne (SK). Už teraz sa môžete tešiť na spoločnú slovenskú premiéru dvojice AXWELL Λ INGROSSO, ktorých žiadnemu fanúšikovi tanečnej hudby netreba snáď ani predstavovať. Členovia legendárnej Swedish House Mafia prinesú do Trenčína svoje najväčšie hity ako „More Than You Know“, „Sun Is Shining“ či „Dark River“. Svoje vystúpenie v Trenčíne si pre skvelé ohlasy zopakuje austrálsky trancer – MARLO. Z Austrálie do Trenčína pricestuje aj ďalší headliner – TIMMY TRUMPET, ktorý do kufra pribalí aj svoju povestnú trúbku. A že EDMANIA reflektuje aktuálny dopyt fanúšikov dokazuje pridanie UNDERGROUND stagu, ktorého headlinerom bude slovinská techno legenda – UMEK!

YouTube video

K UMEKovi na underground stage pribudol známy taliansky techno DJ a producent Enrico Sangiuliano, Francúz Technasia či mladý Holanďan Franky Rizardo, ktorý reprezentuje Defected sound. Milovníkov trance potešia mená ako Ben Nicky, Jordan Suckley, Exis, Steve Allen, Andy Moor, Rank 1, Standerwick, David Gravell, Davey Asprey či Estiva.

Na EUROPA 2 mainstage sa okrem headlinerov predstaví množstvo skvelých DJs z celého sveta.
Medzi inými: Kura, Juicy M, Tony Junior, Maurice West, Mark Villa, Mike Williams, Breathe Carolina, Salvatore Ganacci, The Him alebo Sam Feldt LIVE, ktorý spolu so sebou prinesie aj ďalších talentovaných hudobníkov.

EDMANIA

Slovenské farby bude na EUROPA 2 main stage hájiť absolútna špička slovenského DJingu – DJ EKG. Predstaví sa v piatok v exkluzívnom 3 hodinovom opening sete. Z Čiech pricestujú main stage posily – Manene, Nfix & Candice a Sasha Vee, ktorý bude mať na starosti jeho otvorenie v sobotu. Na undergroundovom stagi sa objavia aj legendy scény – Toky b2b Boss, doplnia ich: Drahosh b2b Elsy,
Lucca, Thin & Thick, Martin Frost a Toffy. Portal (trance stage) zahrejú svojimi setmi šikovní Česi – ProggyBoy a Luigi Di Mare, ale nebude chýbať ani domáci Soul Mirror.

EDMANIA

Okrem nadupaného lineupu pripravuje EDMANIA pre návštevníkov veľkokapacitnú chill zónu, denný program na sobotu, dve stanové mestečká, kyvadlovú dopravu a omnoho viac. V spolupráci s jednotkou na Slovensku – Ministry Rental – sa postará o nezabudnuteľnú audiovizuálnu show, nebudú chýbať ani úžasné špeciálne efekty – CO2, konfety, ohne či ohňostroj.

EDMANIA
EDMANIA

EDMANIA prepisuje históriu tanečnej hudby na Slovensku a ty pri tom nesmieš chýbať! Kúp si dvojdňovú vstupenku za parádnu cenu edmania.eu a staň sa súčasťou slovenskej tanečnej revolúcie! Horúce novinky môžeš sledovať na EDMANIA Facebooku!

EMEFKA ti v spolupráci s EDMANIA prináša súťaž o 2 vstupenky na tento parádny festival tanečnej hudby! Čekuj náš Instagram a zapoj sa do súťaže!

Titulná fotka: EDMANIA


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje