Zaži strašidelné sviatky! Do slovenských kín prichádza lákavý horor Čierne Vianoce

Trochu strachu v predsviatočné dni ti určite padne vhod.

Zdroj: CinemArt SK

Vianočné sviatky rozhodne nepatria len klasickým rozprávkam. Mnoho divákov si počas nich s chuťou pozrie aj nejaký ten horor. Pokiaľ patríš medzi nich, iste ťa poteší, že v čase adventu si budeš môcť aj v našich kinách vychutnať lákavý horor Čierne Vianoce.

Jeho hlavnou hrdinkou je mladá študentka Reily, ktorá spolu s kamoškami ostane trčať v prázdnom univerzitnom internáte. Všetci študenti vypadli na sviatky domov a skupina dievčat sa teší, že si užije Vianoce po svojom. Idylka sa však začne veľmi rýchlo kaziť.

Odštartuje to podivnými správami, ktoré hrdinkám začnú chodiť na mobil a čoskoro sa objavia aj tajomní maskovaní útočníci. Tí nebudú mať zľutovanie, ale Reily a jej kamarátky sa nemienia vzdať bez boja.

V hlavných úlohách uvidíme sympatickú a talentovanú Imogen Poots, ktorej budú z vedľajších úloh nahrávať Cary Elwes, Aleyse Shannon, Lucy Curren, Brittany O’Grady a Lily Donoghue. Režíruje Sophia Takal, ktorá ma za sebou okrem iného celkom slušný thriller Always Shine. Ako producent potom dohliada hviezdny Jason Blum, z ktorého stajne vyšli také hity, ako Uteč, Rozpoltený či Insidious.

Čierne Vianoce sú už druhým remakom rovnomenného hororu z roku 1974, hoci ako môžeme vidieť aj z traileru, zrejme pôjde o remake pomerne voľný. Nič to však nemení na tom, že snímka zatiaľ vyzerá zaujímavo a žánroví fanúšikovia by jej určite mali dať šancu. V predvianočnom čase by mohla návštevníkov kín príjemne zamraziť. Do slovenských kín Čierne Vianoce dorazia už 12. decembra 2019.

CinemArt SK

Tento obsah vznikol v spolupráci s CinemArt

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Žena zistila, že jej je frajer neverný, vďaka smart hodinkám. Ako sa jej to podarilo?


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME