Záznam z kamery potešil všetkých milovníkov záhadných tvorov

Je to naozajstný Bigfoot?

Zdroj: Twitter @WSDOT_East

Sú dva typy ľudí. Tí, ktorí veria na všetky tie záhadné tvory, akými sú napríklad Yeti či Lochnesská príšera, ktorých existencia nebola nikdy vedecky potvrdená. Tí druhí, samozrejme, na takéto tvory neveria.

Napríklad aj jedna z postáv seriálu Ako som spoznal vašu matku, Marshall, bol známy tým, že sa chcel vydať hľadať Lochnesskú príšeru. A presne takýchto nadšencov nedávno potešil záznam z kamery, o ktorom písal web The Daily Dot.

Na kamere spozorovali zvláštny úkaz

Ministerstvo dopravy štátu Washington zverejnilo na svojom Twitteri zaujímavú správu. Vraj videli takzvaného Bigfoota, teda záhadného ľudoopa. Správa si okamžite získala obrovskú pozornosť ľudí. Príspevok lajklo vyše 3 000 používateľov a viac ako 2 000 ľudí reagovalo v komentároch.

Príspevok hovorí o tom, že Bigfoot bol spozorovaný na priemyselnej kamere. Síce príspevok začal s vetou, že spozorovali “Bigfoota“, a veta končila troma výkričníkmi, na konci napísali, že nechajú na ľuďoch, aby sa rozhodli, čo na obrázku vidia.

Nie je to prvá zvláštna vec, ktorú zachytili na kamere

Ryan Overton, ktorý má na starosti príspevok na Twitteri, sa pre The Daily Dot vyjadril, že to nie je prvá nezvyčajná vec, ktorú už na kamere zachytili. Tentoraz je to vraj “Bigfoot“ a predtým to bol vianočný stromček, ktorý sa sám rozsvietil. Zachytili dokonca aj mimozemšťana, ktorý sa pohyboval blízko kamery. Zdá sa, že táto kamera je šťastná na zachytávanie podivuhodných záberov.

Medzi komentujúcimi sa našli rôzne typy ľudí

Našli sa takí ľudia, ktorí záznamu z kamery uverili, potom takí, ktorí označili fotografie za falošné, no aj napriek tomu nevyvracajú, že tento tvor neexistuje. Následne jeden komentujúci uviedol, že je to hlúposť, lebo na každej z fotografií je na ceste iná vrstva snehu, takže je to jasný photoshop.

V závere však aj samotný Ryan, manažér účtu, potvrdil, že to mal byť len vtip. Pravdepodobne len chceli získať viac fanúšikov na svoje sociálne siete, čo sa im rozhodne podarilo. Podľa všetkého na účet pribudlo 173 sledovateľov počas jedného dňa. Avšak určite sklamali viacerých fanúšikov tejto záhadnej bytosti.

Bigfoot Mind Blown GIF - Find & Share on GIPHY

Zdroj: The Daily Dot

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
9
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Pentagram či svastika. Toto sú známe symboly, ktoré mali kedysi úplne odlišné významy ako dnes

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME