Utorok 5.7.2022
sk
Sviatok svätého Cyrila a Metoda | Cyril, Metod
cz
Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje | Cyril, Metoděj

Sú dva typy ľudí. Tí, ktorí veria na všetky tie záhadné tvory, akými sú napríklad Yeti či Lochnesská príšera, ktorých existencia nebola nikdy vedecky potvrdená. Tí druhí, samozrejme, na takéto tvory neveria.

Napríklad aj jedna z postáv seriálu Ako som spoznal vašu matku, Marshall, bol známy tým, že sa chcel vydať hľadať Lochnesskú príšeru. A presne takýchto nadšencov nedávno potešil záznam z kamery, o ktorom písal web The Daily Dot.

Na kamere spozorovali zvláštny úkaz

Ministerstvo dopravy štátu Washington zverejnilo na svojom Twitteri zaujímavú správu. Vraj videli takzvaného Bigfoota, teda záhadného ľudoopa. Správa si okamžite získala obrovskú pozornosť ľudí. Príspevok lajklo vyše 3 000 používateľov a viac ako 2 000 ľudí reagovalo v komentároch.

Príspevok hovorí o tom, že Bigfoot bol spozorovaný na priemyselnej kamere. Síce príspevok začal s vetou, že spozorovali “Bigfoota“, a veta končila troma výkričníkmi, na konci napísali, že nechajú na ľuďoch, aby sa rozhodli, čo na obrázku vidia.

Nie je to prvá zvláštna vec, ktorú zachytili na kamere

Ryan Overton, ktorý má na starosti príspevok na Twitteri, sa pre The Daily Dot vyjadril, že to nie je prvá nezvyčajná vec, ktorú už na kamere zachytili. Tentoraz je to vraj “Bigfoot“ a predtým to bol vianočný stromček, ktorý sa sám rozsvietil. Zachytili dokonca aj mimozemšťana, ktorý sa pohyboval blízko kamery. Zdá sa, že táto kamera je šťastná na zachytávanie podivuhodných záberov.

Medzi komentujúcimi sa našli rôzne typy ľudí

Našli sa takí ľudia, ktorí záznamu z kamery uverili, potom takí, ktorí označili fotografie za falošné, no aj napriek tomu nevyvracajú, že tento tvor neexistuje. Následne jeden komentujúci uviedol, že je to hlúposť, lebo na každej z fotografií je na ceste iná vrstva snehu, takže je to jasný photoshop.

V závere však aj samotný Ryan, manažér účtu, potvrdil, že to mal byť len vtip. Pravdepodobne len chceli získať viac fanúšikov na svoje sociálne siete, čo sa im rozhodne podarilo. Podľa všetkého na účet pribudlo 173 sledovateľov počas jedného dňa. Avšak určite sklamali viacerých fanúšikov tejto záhadnej bytosti.

Bigfoot Mind Blown GIF - Find & Share on GIPHY

Zdroj: The Daily Dot


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť