Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 15.7.2024
sk
Henrich
cz
Jindřich

Záznam zachytil desivú zrážku a ostré vulgarizmy. Šoféri sa takmer pobili, Slováci sú pobúrení

Ako by si sa v takej situácii zachoval ty?


Niekoľko tisíc lajkov, komentárov, zdieľaní a takmer milión videní. Takúto štatistiku má virálne video dopravnej nehody, ktoré už niekoľko dní valcuje internet. Keďže pri ňom nie je žiadny popis, veľa o ňom nevieme. Z komentárov však vieme vyčítať, že ľudí jeho obsah poriadne nahneval.

Samotné video je záznamom z palubnej kamery v aute. Už po niekoľkých sekundách zachytáva čelnú zrážku dvoch áut, ktorú spôsobil svojou nezodpovednou jazdou vodič oprotiidúceho vozidla. Predbiehal iné auto cez plnú čiaru, navyše v neprehľadnom úseku cesty. Zarážajúce bolo aj to, že pri nich nezastavilo okoloidúce vozidlo a neposkytlo im žiadnu pomoc.

Šťastím v nešťastí je, že si nehoda nevyžiadala žiadne obete. Posádka auta, ktorá nehodu nezavinila, si však servítku pred ústa nedávala: Vy****ný k***t, čelo mám roz****né.“ Nasledovala spŕška vulgarizmov na hlavného vinníka a taktiež neveriacke pohľady na rozbité auto.

Ostré komentáre

Na videu z dopravnej nehody si zgustli aj ľudia na sociálnych sieťach. Monika napísala: „Už by si za volant nesadol. Bohužiaľ, za chyby sa platí.“ Janu zaskočila iná vec: „Mňa celkom prekvapilo, že sa nikto nikoho neopýtal, či nikomu nič nie je. Zaujímalo ich len rozbité auto. Niektorí vodiči si nevážia svoj a ani iný život.“

Niektoré komentáre boli oveľa ostrejšie. „Ak nevie, ako sa má správať na ceste, tak tam nepatrí. Nie pokuta, ale zobrať vodičák a vybavené,“ komentoval Radoslav. „Plná čiara a ten de**l vygumovaný ide do protismeru predbiehať. Tí chlapi z toho bieleho auta mu mali rozbiť pa*uľu a nakopať do r*ti aj do va*ec. Taký magor nemá čo robiť za volantom. Zobral by som mu doživotne papiere,“ rozhorčoval sa Peter.

V tejto slovenskej dedine si daj veľký pozor. Rómske deti v nej hádžu kamene na idúce autá, starosta je bezradný

Mohlo by ťa zaujímať:

V tejto slovenskej dedine si daj veľký pozor. Rómske deti v nej hádžu kamene na idúce autá, starosta je bezradný

Linda mala jednoznačný postoj: „Ach, bože, prečo sú niektorí ľudia takí sprostí.“ Michal napísal: „Polícia by mala podľa záznamu nájsť každého, kto nezastavil, a zobrať im vodičský preukaz. Nepodať prvú pomoc je trestné a blba, čo predbiehal na plnej čiare v mieste, kde je zlá viditeľnosť, radšej nekomentujem.“

Upozorňujeme, že video obsahuje vulgarizmy

Tagy:

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.