Utorok 5.7.2022
sk
Sviatok svätého Cyrila a Metoda | Cyril, Metod
cz
Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje | Cyril, Metoděj

Zdá sa ti niekedy, že sa na seba herci podobajú? Tieto filmové rodiny hrali reálni príbuzní

Akoby ich jedna mater mala.


Pri pozeraní filmov možno často pochváliš herecké obsadenie. Nielenže sa štábu podarilo nájsť šikovných a skúsených hercov, ale dokonca sa na seba títo falošní príbuzní nadmerne podobajú. Dôvodom, prečo je tá podoba taká veľká, môže byť niekedy aj to, že sú rodinnými príbuznými aj v reálnom živote. Veď prečo si prácu neuľahčiť?

Bezpochyby sa oplatí mať v rodine nejakého herca. Tvoje šance na to, aby sa z teba stala hviezda, sú o polovicu väčšie. Toto sú príklady hercov, ktorí boli v nejakom príbuzenskom vzťahu vo filme a zároveň aj v reálnom živote. Zopár z týchto príkladov ťa určite poriadne prekvapí!

Benedict Cumberbatch a jeho rodičia

Seriál Sherlock, kde v hlavnej úlohe vystupuje Benedict Cumberbatch, bol veľkým hitom. Fanúšikovia si zamilovali nielen jeho herecké prevedenie, ale aj samotného herca. Čo veľa ľudí nevie, je, že v tretej sérii sa ukázali aj Benedictovi rodičia Timothy Carlton a Wanda Ventham. Nezahrali si nikoho iného ako rodičov Sherlocka a Mycrofta.

British Broadcasting Corporation (BBC) / moviestillsdb.com

Angelina Jolie a jej dcéra

Angelina Jolie vo filme Vládkyňa zla pôsobila priam odstrašujúco. Napriek tomu, že sa ti jej kostým nezdal až taký hrôzostrašný, sa k nej žiadne herecké dieťa nechcelo priblížiť. Plakali a báli sa. Štábu teda neostávalo nič iné, ako urobiť malú Auroru z Angelininej dcéry Vivienne. Sama Angelina tvrdila, že neočakávala, že by sa z jej dcéry stala herečka, no žiadna iná možnosť neexistovala. Jej dcéra k nej s radosťou pribehla aj napriek kostýmu.

Počas svojej kariéry Angelina pracovala ešte s jedným členom jej rodiny. Išlo o jej otca – Jona Voighta. Odhliadnuc od toho, že s ním nemala úplne ukážkový vzťah, ocitli sa spolu vo filme Lara Croft – Tomb Raider. Zahrali si otca a dcéru.

Walt Disney Pictures / moviestillsdb.com

Owen Wilson a jeho brat

Jednu z najznámejších hereckých dvojíc tvoria súrodenci Owen a Luke Wilsonovci. Osobitne sa ocitli v množstve filmov, no nejedného človeka zaskočí, že existuje viacero filmov, kde pracovali vedľa seba. Ich úplne prvou spoluprácou bol film Grázli. Napísal ho samotný Owen Wilson, a tak prispel k úspešnému začiatku ich kariéry.

Sony CPT Holdings / moviestillsdb.com

Jake Gyllenhaal so sestrou

Jakea sme spolu s jeho sestrou Maggie videli v mysterióznom filme s názvom Donnie Darko. Zahrali si, samozrejme, súrodencov. Maggie si bola istá, že ju režisér vybral len kvôli jej bratovi, a museli ju dokonca presviedčať, aby vo filme ostala.

Shutterstock.com

Meryl Streep a jej dcéra

Meryl Streep sa ukázala na obrazovkách so svojou dcérou Mamie Gummer. Objavili sa spolu vo filme Nikdy nie je neskoro, kde si Meryl zahrala rockovú hviezdu. Streep bola na svoju dcéru pyšná. Vo filme ukázali nielen skvelú chémiu, ale aj ich veľmi podobné črty.

Sony Pictures Releasing / moviestillsdb.com

Miley Cyrus a jej otec

Takmer najznámejšia rodinná dvojica je Miley Cyrus a jej otec Billy Ray Cyrus. Vystupovali spolu nielen v seriáli Hannah Montana, ale aj vo filme, ktorý na príbeh nadväzoval. Stvárnili otca a dcéru.

Walt Disney Pictures / moviestillsdb.com

Domhnall Gleeson a jeho otec

Filmové prevedenie obľúbenej knižnej série Harry Potter priviedlo na obrazovky jednu rodinnú dvojicu. Ide o hercov Domhnalla Gleesona (Bill Weasley) a jeho otca Brendana Gleesona (Divooký Moody). Napriek tomu, že nestvárnili priamo filmovú rodinu, je určite nutné ich spomenúť.

profimedia.sk

Will Smith so synom

Will Smith si so svojím synom Jadenom zahral v biografickom filme Šťastie na dosah. To ale neboj ich jediný film. Zabodovali aj vo filme Po zániku Zeme.

Sony Pictures Entertainment / moviestillsdb.com
Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Tento clanok ti prinasa CINEMAX

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť