Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk

Zdá sa, že lásku si našla aj ďalšia súťažiaca Ruže pre nevestu. Má tráviť čas s týmto mužom

Vzťah oznamuje čím ďalej, tým viac účastníčok.


Od konca vysielania šou Ruža pre nevestu neprešli ani tri týždne, no vzťahy oznamuje čím ďalej, tým viac účastníčok. Ako prvá vzťah priznala Dolli, ktorá okrem toho spustila predaj svojho vlastného oblečenia. V našom rozhovore nám prezradila, že je skutočne šťastná a našla všetko, čo hľadala. Neskôr sa k nej pridala aj zamilovaná Jennifer.

Tá si najprv z fanúšikov vystrelila tým, že tvorí vzťah s Tomym Kottym, no nakoniec vysvitlo, že išlo o svadobné fotenie. Potom však priznala, že je zamilovaná do mladého hudobníka, ktorý práve skončil školu.

Stanka má zase údajne randiť so slovenským politikom a Julii spájajú s účastníkom Love Islandu Luom. Oficiálne však tieto domnienky zatiaľ neboli potvrdené.

Ďalšia súťažiaca, ktorá má byť zamilovaná, je Lara. Ako informuje portál Pluska, tá si mala vymeniť na verejnosti niekoľko bozkov s mladým mužom. 20-ročná študentka aj napriek vekovému rozdielu v šou v prvých epizódach zaujala asi najviac, no neskôr to medzi ňou a Radkom utíchlo.

Mohlo by ťa zaujímať:

Julie z Ruže pre nevestu: S Luom k sebe máme blízko, s Jennifer plánujeme rodinnú grilovačku (ROZHOVOR)

Kráska sa však dostala do záverečnej pätice a zdá sa, že sa jej v láske darí aj po skončení šou. Objímali sa, bozkávali, bolo jasné, že je to jej frajer. Neustále spolu dávajú aj videá na TikTok,“ vyjadril sa zdroj pre Plusku. Vidieť ich mali počas koncertu.

Dokonca má ísť o známeho redaktora jedného zo slovenských portálov, s ktorým sa už viackrát objavila aj na sociálnych sieťach. Portály súťažiacu kontaktovali, avšak zatiaľ sa k tomu nevyjadrila. To, či ide skutočne o priateľa alebo len kamaráta, zatiaľ nevieme.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.