Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 30.11.2022
sk
Ondrej, Andrej
cz
Ondřej

Raz za čas sa stane, že vo svetoznámych herných tituloch sa objaví kúsok Slovenska. Ide o prípady pomerne zriedkavé, a preto rozhodne stoja za pozornosť. Takýmto hrám sme venovali tri časti seriálu Česko a Slovensko v počítačových hrách. Najnovšie sa kúsok Bratislavy objavil v strieľačke Call of Duty: Modern Warfare.

Čerstvý update, o ktorom informoval portál Sector, do hry priniesol aj nové hlavné menu. Kamera na animovanom pozadí prechádza cez priestory prístavu a šikovným očiam neunikne pomerne špecifická architektonická silueta. Pozeráme sa totiž na bratislavský Zimný prístav.

Ku koncu videa sa kamera presúva z východu na západ a za prístavom by sa mala nachádzať Prístavná ulica a plynárenské budovy. Ako jasný identifikátor slúži rozostavaná Klingerka a výšková budova Nivy Tower, ktoré môžeme vidieť na pozadí.

V kontexte uniknutých informácií to vyzerá tak, že Bratislava zrejme nebude predstavovať samostatnú mapu. Skôr môžeme očakávať bratislavský prístav ako súčasť veľkej mapy fiktívneho mesta.

Veľký update, ktorého sa Modern Warfare čoskoro dočká, má do hry priniesť populárny herný režim Battle Royale. V podaní Call of Duty pôjde o súboj 200 hráčov a víťazom sa stane ten, kto zostane posledný nažive.

new intro in CoD is based on Bratislava in Slovakia from gaming

Zdroj: sector.sk


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť