Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 12.7.2024
sk
Nina
cz
Bořek

Raz za čas sa stane, že vo svetoznámych herných tituloch sa objaví kúsok Slovenska. Ide o prípady pomerne zriedkavé, a preto rozhodne stoja za pozornosť. Takýmto hrám sme venovali tri časti seriálu Česko a Slovensko v počítačových hrách. Najnovšie sa kúsok Bratislavy objavil v strieľačke Call of Duty: Modern Warfare.

Čerstvý update, o ktorom informoval portál Sector, do hry priniesol aj nové hlavné menu. Kamera na animovanom pozadí prechádza cez priestory prístavu a šikovným očiam neunikne pomerne špecifická architektonická silueta. Pozeráme sa totiž na bratislavský Zimný prístav.

Ku koncu videa sa kamera presúva z východu na západ a za prístavom by sa mala nachádzať Prístavná ulica a plynárenské budovy. Ako jasný identifikátor slúži rozostavaná Klingerka a výšková budova Nivy Tower, ktoré môžeme vidieť na pozadí.

V kontexte uniknutých informácií to vyzerá tak, že Bratislava zrejme nebude predstavovať samostatnú mapu. Skôr môžeme očakávať bratislavský prístav ako súčasť veľkej mapy fiktívneho mesta.

Veľký update, ktorého sa Modern Warfare čoskoro dočká, má do hry priniesť populárny herný režim Battle Royale. V podaní Call of Duty pôjde o súboj 200 hráčov a víťazom sa stane ten, kto zostane posledný nažive.

new intro in CoD is based on Bratislava in Slovakia from gaming

Zdroj: sector.sk


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.