Utorok 27.9.2022
sk
Cyprián
, Damián
cz
Jonáš
V spolupráci s Continental film
Zdroj: ©Continental film

Zdanlivo dokonalá komunita skrýva desivé tajomstvo. Triler Neboj sa, zlatko sľubuje znepokojivý zážitok

Snímka dorazí do slovenských kín už o pár dní.

Mysteriózny psychologický triler Neboj sa, zlatko, ktorý už o pár dní vstúpi do našich kín, sľubuje zaujímavý zážitok. O jeho réžiu sa postarala Olivia Wilde a trailery naznačujú, že by sme mohli dostať naozaj mrazivý, atmosférický a herecky perfektný kúsok. O čom ale vlastne bude?

Navonok ideálny svet

Príbeh sa odohráva v Amerike 50. rokov. Alice (Florence Pugh) a Jack (Harry Styles) sú mladí manželia, ktorým na prvý pohľad nič nechýba. Žijú spokojným životom v krásnom mestečku, kde je všetko bezproblémové. Jack však pracuje pre tajomnú spoločnosť Victory Project vedenú enigmatickým Frankom (Chris Pine).

film, triler, Neboj sa zlatko, mysteriózny film, kino program, slovenské kino, kino premiéra, premiéra v kinách, filmová novinka
Continental Film

A Alice postupne začína zisťovať, že pozadie celého projektu môže byť oveľa hrozivejšie, ako si doteraz myslela. Zdanlivo dokonalá idylka sa začína rúcať a objavuje sa desivá pravda, na ktorú Alice nie je pripravená.

Trailer sľubuje parádny trilerový zážitok

V ďalších úlohách vo filme uvidíme aj Gemmu Chan, KiKi Layne, Nicka Krolla, Kate Berlant, Ditu Von Teese a aj samotnú Oliviu Wilde. Tá už vo svojom debute Šprtky to chcú tiež ukázala pevnú režisérsku ruku a výborné vedenie hercov.

Sme zvedaví, ako sa jej podarí prechod od coming-of-age komédie k mysterióznemu trileru s možno až hororovým nádychom. Neboj sa, zlatko láka na poriadne mrazivú jazdu a svojím námetom trochu pripomína slávne Stepfordské paničky.

Obsadenie je tiež výborné. Florence Pugh patrí k najlepším herečkám súčasnosti, Harry Styles už tiež viackrát dokázal, že s ním treba počítať a Chris Pine je stávka na istotu.

Trailery navyše pôsobia poriadne znepokojivo, nešetria desivými výjavmi a emocionálne vypätými scénami. Dúfajme teda, že v kinách dostaneme naozaj výživný triler. Neboj sa, zlatko si budeme môcť na striebornom plátne pozrieť od 22. septembra.

film, triler, Neboj sa zlatko, mysteriózny film, kino program, slovenské kino, kino premiéra, premiéra v kinách, filmová novinka
Continental Film

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť