Pondelok 29.11.2021
sk
Vratko
cz
Zina

Posledný deň v práci sa pre väčšinu ľudí nesie v duchu lúčenia sa s kolegami a intenzívneho vyhýbania sa akejkoľvek robote. Toto ale určite nie je prípad 29-ročného Joshuu Yabuta, príslušníka Virginskej národnej gardy. Zo základne Fort Pickett ukradol obrnený transportér M577 a vybral sa ho prevetrať do ulíc Richmondu.

Yabut počas svojej dvojhodinovej jazdy pod vplyvom drog dokázal zabaviť asi tucet policajných áut. Je takmer zázrakom, že dvanásťtonová mašina pri rýchlostiach presahujúcich 60 km/h nerozdrvila pod svojimi pásmi žiadne auto či okoloidúcu babičku. Na internete sa okamžite objavila kopa videí od náhodných svedkov, ktorí neverili vlastným očiam.

uhhh???? did some one steal a tank… 460 in front of el capupdate: not a tank, it was an armored personnel vehicleside note: also this is the video of Craig Powell Jr. recording his video?

Gepostet von Kurtis Johnson am Dienstag, 5. Juni 2018

Za povšimnutie určite stojí aj Joshuov Twitter. Zdá sa, že skúseného vojaka po jedenástich rokoch prestala baviť kariéra v národnej garde. V jednom zo statusov sa vyjadril, že by rád odišiel do civilu a presťahoval sa do Londýna. Tieto plány zmarila Joshuova zdrogovaná hlava, ktorá považovala za najlepšiu formu odchodu do výslužby hru GTA priamo na cestách Virginie. Muž počas divokej jazdy nezabudol na svojich online fanúšikov, ktorých potešil videom priamo z kabíny uháňajúceho obrneného transportéru.

Ako sa Joshuova šialená jazda skončila? Podľa vyjadrenia polície, Yabut sám opustil vozidlo po tom, ako sa zaseklo na obrubníku. Následne bol muž obkľúčený príslušníkmi bezpečnostných zložiek, ktorí ho za použitia elektrického paralyzéru spacifikovali a zatkli. Gardista (zrejme už len bývalý) je obvinený z jazdy pod vplyvom drog, vyhýbaniu sa polícii a neoprávneného použitia vozidla.

Its over

Gepostet von Bootleg Gunz:The Bazaar of Bizarre Guns am Mittwoch, 6. Juni 2018

Zdroj: cnn.com
Titulná fotka: Grace Hollars/Richmond Times-Dispatch


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

strhi

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť