Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 2.12.2023
sk
Bibiána
, Viviána
cz
Blanka
Zdroj: ©Shutterstock

Žeby to nebol definitívny koniec? 7 neprehliadnuteľných signálov, že tvoj bývalý ťa chce späť

Dvakrát do tej istej rieky nevstúpiš. Či?

Rozchod môže byť jedným z najťažších období v živote. Prešli sme si tým (asi) všetci a nie je to nič, čo by sme si chceli dobrovoľne zopakovať. Najmä nie vtedy, ak to dopadlo ako poriadna talianska hádka. Niekedy sa stane, že dvojica sa po rozchode už nikdy nestretne a tento „zlom“ považujú za najlepšie rozhodnutie vo svojom živote.

Potom sú tu ale aj takí ľudia, pre ktorých bol rozchod iba chvíľkovým riešením a možno to s odstupom času začali aj ľutovať. Takíto ľudia majú snahu svoje predošlé konanie zvrátiť a začínajú partnerovi vysielať signály, že by možno stálo za to zamyslieť sa nad verziou vzťahu 2.0. Ako zistiť, či tvoj bývalý partner chce obnoviť vzťah? Tu sú niektoré signály, ktoré by mohli naznačovať, že stará láska nehrdzavie a tvoj ex ťa chce späť.

1. Časté kontaktovanie

Koniec lásky – vráť mi fotky, vymaž si moje číslo a už nikdy ma nekontaktuj. No, takto to možno znelo v prvej sekunde, keď ste sa rozišli. S odstupom času ti však tvoj bývalý či bývalá začal častejšie volať, písať SMS, posielať emaily či správy na sociálnych sieťach, a to bez konkrétnej príčiny a dôvodu. Ak sa to deje, pravdepodobne je to znamením toho, že ťa má stále rád a chce byť v kontakte.

2. Zaujíma sa o tvoj život

Písanie nezmyselných správ je jedna vec a nemusí ani nič závažné znamenať. Ak sa však začne viac zaujímať o tvoj denný program, tvojich priateľov alebo rodinu a zdá sa, že prejavuje naozaj úprimnú snahu vedieť, čo sa v tvojom živote deje, môže to byť signálom, že ťa neprestal považovať za dôležitú osobu vo svojom živote.

3. Náhodné stretnutia

Náhoda neexistuje. Takže ak svojho ex zrazu náhodne stretávaš pri mieste svojho bydliska častejšie ako zvyčajne, zrazu máte veľa nečakaných stretnutí a náhodných spoločných aktivít, aj to môže byť znamením, že tvoj bývalý sa snaží byť v tvojej prítomnosti.

rozchod, láska, partneri, bývalý, bývalá, ex
Shutterstock

4. Časté spomínanie na spoločné chvíle

Začal ti vypisovať, pričom stále spomína vaše spoločné krásne chvíle, udalosti, ktoré ste spolu zažili, a často spomína, ako vám spolu bolo krásne? Ďalším dôkazom o tom, že k tebe tvoj bývalý priateľ či priateľka stále cíti nejaké puto, je vracanie sa k spoločne prežitému času, vtipným príhodám a zážitkom.

5. Výrazy ľútosti

Ak tvoj bývalý často vyjadruje ľútosť nad tým, čo sa stalo, a hovorí, že by veci spravil inak, môže to byť signálom, že chce obnoviť vzťah a začať nanovo.

Mohlo by ťa zaujímať:

Naši čitatelia si mohli vyskúšať mesačné PREMIUM členstvo ZADARMO. Získali tak prístup k exkluzívnym článkom

6. Je stále nezadaný

Rozchod má za cieľ, aby sa obaja zo vzťahu posunuli ďalej. Ak sa však po dlhšom čase od rozchodu tvoj bývalý vôbec neposunul, nemá záujem o nový vzťah a zdá sa, že nemá záujem o randenie, pravdepodobne sa cez teba ešte nepreniesol a nevie si pri sebe predstaviť nikoho iného.

7. Jeho priatelia ti to naznačujú

Niekedy, keď človek nevie vyjadriť svoje pocity priamo, zvykne to v náznakoch komunikovať svojmu okoliu, priateľom či rodine. Ak ste spolu boli dlho, pravdepodobne máte veľa spoločných kamarátov. A práve oni ti môžu naznačiť, ak sa tvoj bývalý či bývala niekedy zmienil o túžbe dať to s tebou opäť dokopy. Takže, ak ti kamaráti dávajú najavo, že ťa má stále rád, asi to tak aj naozaj bude.

rozchod, láska, partneri, bývalý, bývalá, ex
Shutterstock

Tagy:

Veronika Kužmová
Som z východu a som na to hrdá. Vyštudovala som editorstvo a vydavateľskú prax a raz by som chcela zeditovať knihu, ktorá vyhrá Nobelovu cenu. Zaujímam sa o zdravý životný štýl a rada cvičím, aby som potom mohla robiť svoju druhú najobľúbenejšiu činnosť - jesť.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.