Utorok 17.5.2022
sk
Gizela
cz
Aneta
, Anetta

Zelenského poradca sa záhadne vyjadril o výbuchoch v ruských skladoch

Mychajlo Podoľak povedal, že „regióny Belgorod, Voronež a Kursk sa začínajú aktívne učiť, čo znamená koncept 'demilitarizácie'“.


Poradca ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského Mychajlo Podoľak sa tajomne zmienil o správach týkajúcich sa nočných výbuchov v ruských regiónoch hraničiacich s Ukrajinou. Informuje o tom spravodajský web CNN.

Podoľak povedal, že „regióny Belgorod, Voronež a Kursk sa začínajú aktívne učiť, čo znamená koncept ‚demilitarizácie‘. V týchto ruských regiónoch pravidelne horia veľké palivové sklady, ktoré poskytujú palivo pre obrnené vozidlá ruskej armády, a explodujú muničné sklady. Z rôznych dôvodov,“ poznamenal Podoľak.

Miestne úrady a ruské štátne médiá informovali o tom, že v stredu skoro ráno bolo počuť výbuchy v troch ruských regiónoch hraničiacich s Ukrajinou. Ukrajinská armáda ani ministerstvo obrany nepriznali, či sú ukrajinské sily zodpovedné za najnovšie incidenty za hranicami.

Profimedia

„Ako sa to dá vysvetliť? Veľmi jednoducho. Ak sa vy (Rusi) rozhodnete hromadne zaútočiť na inú krajinu, všetkých tam masovo zabíjate, mierumilovných ľudí hromadne rozdrvujete tankmi a využívate sklady vo svojich regiónoch na podporu tohto zabíjania, potom skôr či neskôr budú musieť byť vaše dlhy splatené. Preto je odzbrojenie skladov absolútne prirodzený proces. Karma je krutá vec,“ povedal Podoľak.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť