Zemetrasenie odhalilo nemravné tajomstvá mladých Japoncov pred ich rodičmi!

Príroda vie byť veľmi krutá!

Ako je známe, Japonsko je jedným zo štátov najviac ohrozených zemetraseniami. Ostrovy krajiny vychádzajúceho slnka pravidelne platia prírode daň za svoju polohu na rozhraní tektonických platní. Hoci sú ničivé zemetrasenia naozaj bežné, japonský štát sa so stratami vždy dokáže vyrovnať a bleskurýchlo opraviť infraštruktúru.

Cesty a múry sa opravujú ľahko, ale sú veci, ktoré len tak jednoducho nenahradíš. Pre japonských fanúšikov komiksov a videohier (otaku) sú to ich starostlivo udržiavané kolekcie komiksov, filmov a zberateľských figúrok. Pri pohľade na takúto pohromu zaplače srdce každého poriadneho nerda:

http://www.dannychoo.com/en/post/26056/Otaku+Room+Earthquake.html
http://www.dannychoo.com/en/post/26056/Otaku+Room+Earthquake.html
http://www.dannychoo.com/en/post/26056/Otaku+Room+Earthquake.html
http://www.dannychoo.com/en/post/26056/Otaku+Room+Earthquake.html

Podobný scenár napísalo aj nedávne zemetrasenie v Osake. Mohutné otrasy, aké mesto nezasiahli už niekoľko desaťročí, napáchali obrovské škody. Okrem materiálnych strát boli hlásení zranení a dokonca aj niekoľko mŕtvych. Brutálna sila prírody sa opäť nevyhla ani izbám miestnych otaku:

Dvojnásobnú bolesť zažili tí, ktorých zbierky nemravných komiksov boli nielen poškodené, ale zároveň ich otrasy vyhodili z úkrytov priamo pred zrak rodičov:

„Hej, kvôli zemetraseniu boli moje schované erotické magazíny odhalené pred mojou mamou!“ posťažoval sa otaku z Osaky na Twitteri. Len ťažko si predstaviť hanbu, akú museli mládenci zažívať.

https://www.freepik.com/premium-photo/asian-man-sitting-on-sofa-and-using-tablet-computer-at-home-lifestyle-technology-communication_1420633.htm

Google: „tradičné japonské spôsoby samovraždy“

„Toto je ako moja najhoršia nočná mora!“ znie jeden zo zdesených komentárov na sociálnych sieťach. Ostatní otaku o krutých stratách svojich druhov vášnivo diskutovali a snažili sa nájsť spôsoby, ako takýmto nehodám predchádzať. „Možno by si mal urobiť to isté, čo ja, a všetko dať do zamknutej krabice!“ odporúčal skúsenejší užívateľ. Z dramatických udalostí v Japonsku by si mal zobral ponaučenie každý z nás – ak žiješ v oblasti, ktorej hrozia prírodné katastrofy, svoje pornáče musíš ukryť naozaj poriadne!

Zdroj: soranews24.com
Titulná fotka: twitter.comtwitter.com

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
15
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
13
Uups
Haha Haha
12
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
16 učiteľských hlášok, ktoré ti počas prázdnin rozhodne chýbať nebudú!

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME