Žena chce mať najväčší zadok na svete. Doktori len neveriacky krútia hlavami.

Nie každého životný sen sa stretne s pochopením…

Odkedy celebritnú sféru naplno ovládla Kim Kardashian aj so svojou bujaro – no nie vždy od prírody – obdarenou rodinkou, štandardy krásy a všeobecný pohľad na to, ako by správne ženské telo malo vyzerať, sa rapídne zmenili. Kedysi najpríťažlivejšie chudučké ženské telá ustúpili do úzadia a nahradili ich plnšie krivky a poriadne zaoblené zadky. Niet sa preto čomu čudovať, že čoraz viac dievčat sa snaží k tomuto „nabobtnanejšiemu“ ideálu krásy čo najviac priblížiť, no čoho je veľa, toho je málo a aj v tejto oblasti by mali existovať určité hranice.

Tými sa však 24-ročná Natasha rozhodne zapodievať neplánuje. Aj ona má totiž svoj životný sen a zatiaľčo pre nás, bežných smrteľníkov, sú to autá, pekné domy či zdravé deti, pre ňu je to len jediné – najväčšia prdel na svete. Touto životnou ambíciou šokovala širokú verejnosť po tom, čo sa – aj so svojim gigantickým nákladom – objavila v americkej televíznej šou The Doctors, kde otvorene prehlásila, že hoci obvod jej zadku má momentálne vyše závratných 200 centimetrov, ešte stále nemá rozmery, aké by si mladá Švédka predstavovala.

youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=d3xWPHHKNjo)

Číslo, ku ktorému Natashu srdiečko ťahá je 254 centimetrov. „Už mám za sebou tri brazílske zväčšenia zadku a určite som s tým ešte neskončila,“ konštatuje. Nuž, niektorí sú závislí na heroíne, iní na mastných pochutinách z rýchlych občerstvení, no a ďalší by zase zomreli za gigantické pozadie. Mojim snom je mať najväčší zadok na svete. Zatiaľ však neviem, aký je Guinnessov rekord, musím to ešte skontrolovať,“ dodáva blondína, pri ktorej je už teraz záhadou to, že ju monumentálna zadnica neťahá k zemi.

Natashin sen sa však s pochopením u lekárov rozhodne nestretol. „Wow. Tak toto je jednoznačne najväčší zadok, s akým som sa za celú svoju kariéru stretol,“ hovorí doktor Andrew Ordon, keď k nemu dievča prišlo na jednu zo svojich operácii. „Táto operácia je technicky možná, no treba si uvedomiť, že sa tu snažíte o niečo celkom neprirodzené,“ vyjadruje sa 67-ročný plastický chirurg k Natashiným plánom a na záver dodáva: „Nestáva sa často, že by som nemal slov, no skutočne netuším, ako sa mám k tomuto vyjadriť.“

giphy.com (https://giphy.com/gifs/nzFhajbsYJhDO)

Sen mladej blondíny sa v jej hlave zrodil už keď mala sedemnásť. „Videla som ženu, ktorá mala obrovský zadok. Už vtedy som vedela, že jedného dňa chcem vyzerať ako ona,“ tvrdí. „Prvú operáciu zadku som podstúpila, keď som mala 20, no okamžite mi bolo jasné, že nie je ani zďaleka posledná“. Jej rodina však týmito neustálymi úpravami vzhľadu nie je taká nadšená, ako samotná Natasha. Veľmi by si želali, aby ich dcéra bola „normálna“.

Avšak tak ako každý sen, aj kvôli tomuto bolo potrebné niečo obetovať. Vďaka svojmu enormne robustnému zadku je Natasha neschopná behať a pociťuje pri tom veľké bolesti. Taktiež nedokáže spať na chrbte, dostať sa do menšieho auta je pre ňu veľmi tvrdým orieškom, niekedy priam nerozlúsknuteľným, a keď cestuje, jedno miesto jej rozhodne nestačí. „Keď sa pozriem do zrkadla, páči sa mi, čo vidím,“ chváli svoje telo Natasha. „Myslím, že muži sa ma boja, lebo si nie sú istí, či by ma dokázali nadvihnúť. Mám skoro 180 centimetrov a vážim necelých 150 kilogramov,“ tvrdí fanúšička plastických operácií, ktorá zatiaľ na svoju spriaznenú dušu ešte nemala to šťastie. A my v redakcii sme taktiež presvedčení o tom, že jediným dôvodom, prečo sa jej muži vyhýbajú oblúkom je strach, že by ich mužské ego utŕžilo bolestné rany, keby útlu dievčinku nedokázali udvihnúť. Určite pre nič iné. Určite…

Zdroj: viralthread.com
Titulná fotka: youtube.com

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
67
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
9
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Najčastejšie situácie, ktoré zažívajú ľudia, ktorí nevedia hospodáriť

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME