Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 2.2.2023
sk
Erik, Erika
, Erich
cz
Nela

Žena chcela, aby jej internet pomohol nájsť muža, ktorý ju balil. Zistila, že je ženatý

Dnes už neexistuje nikto, koho by ľudia na internete nedokázali vypátrať.


Len si to predstav. Povaľuješ sa na pláži, užívaš si, ako ťa slnečné lúče vyškvarujú z podoby, keď tu zrazu k tebe pristúpi muž, z ktorého sa každej v rádiuse troch kilometrov podlamujú kolená. Obaľuje ťa ako rezeň v strúhanke, kompliment sem, letmý dotyk tam, a keď v hlave už-už vidíš, ako ťa otec vedie k oltáru, zrazu je fuč. Neostal po ňom ani smrad.

Pár storočí dozadu by ti neostávalo iné, ako písať zaľúbené básne, až dokiaľ teatrálne neskonáš kdesi na brehu rieky, no 21. storočie ponúka aj iné možnosti. Modelka menom Mica sa ich rozhodla využiť, no nedopadlo to práve podľa jej predstáv. Z čoho sa v úvode črtal celkom schopný námet na ďalšiu céčkovú netflixovú romancu, nakoniec skončilo značným fiaskom.

Chcela nájsť záhadného muža, našla jeho manželku

Pár mesiacov dozadu poprosila Mica, ktorá na TikToku vystupuje ako @micarenee, sociálnu sieť o pomoc. „Pomôžte mi nájsť tohto muža, ktorého som stretla v Miami,“ hovorí vo virálnom videu, ktoré doposiaľ nazbieralo takmer osem miliónov zhliadnutí. „Spolieham sa na vás,“ dodala. A dobre urobila. Ak je totiž niekto schopný vypátrať záhadného muža z jediného pársekundového videa, tak sú to stopárske psy virtuálnej sféry.

@micarenee

TikTok I come to you today cause I heard what you do for others 😭 I think he said he’s from Detroit 😂 #fyp #helpmefindhim #boostofhope #viral

♬ Breakin my heart – Jodeci’s groupie

Netrvalo dlho a pravda vyplávala na povrch. Ľudia na internete zistili, že muž, ktorý sa okolo nej veľmi pohotovo obšmietal v plavkách, asi nemá záujem o nový vzťah. Je totiž ženatý. „Prišiel za mnou do vody a predstavil sa mi. Dal mi svoje telefónne číslo, ale zabudla som si ho uložiť,“ hovorí Mica a z jej výpovede sa naozaj nezdá, že by jej chalan mal potrebu tento detail zavesiť na nos.

Miamský lámač sŕdc mal potrebu očistiť svoje meno

Vďaka tomu, že video za pár dní obehlo takmer celý internet, sa dostalo aj k mužovi, ktorý na ňom vystupuje. Ten si povedal, že celú vec len tak nenechá. „Očividne sa ma niekto snaží využiť pre pár minút internetovej slávy. Teraz je čas na pravdu,“ hovorí vo svojom videu muž, o ktorom už teraz vieme, že sa volá AJ.

Z jeho pohľadu situácia vyzerala úplne inak. „Užíval som si oceán, keď si sa za mnou zrazu dotrepala do vody,“ tvrdí AJ. Ďalej dodáva, že celý ich rozhovor nebral ako niečo vážne a údajne jej vo finále vôbec nedal svoje číslo. „Som džentlmen, len som sa bavil. Viem, že dobre vyzerám, ale toto som nečakal,“ mal potrebu dodať na záver. A čo ty? Na koho stranu sa prikláňaš?


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť