Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

Nie každý vie variť, a to je v poriadku. Nemôžeme predsa všetci vedieť všetko a život by bol značne nudný, keby niekto raz do mesiaca nespustil požiarny alarm v intrákovej kuchynke pri zalievaní vifonky. Dôležité však je vedieť, že to nevieš, aby si sa vyvaroval prípadným situáciám, v ktorých by si mohol kruto pohorieť.

Napríklad, aby si netrval na tom, že večeru pre potenciálnych svokrovcov, ktorí ťa už teraz nemajú príliš v láske, uvaríš celkom sám. Alebo aby si nevešal svoje príšerné kreácie na sociálne siete a nečakal, že ťa za ne ľudia ešte aj pochvália. Presne to urobila žena, ktorá namiesto cestovín ukuchtila „večeru pre Shreka“ a internet jej to dal poriadne vyžrať. Nuž, niektoré veci sa treba naučiť krutou cestou.

Shutterstock

Žena uvarila špagety, z ktorých sa Taliani v hroboch obracajú

Vo facebookovej skupine Rate My Plate sa nedávno objavila pomerne kuriózna záležitosť, ktorú admin skupiny popísal ako „klasické bolonské špagety od Gwen W“. Bohužiaľ, klasické na nich nebolo nič. Podstatnou časťou bolonských špagiet je bolonská omáčka a tá vyzerala asi najjedlejšie. No špagety? Povedzme, že mali jemný zelenkastý nádych.

https://www.facebook.com/RateMyPlateNow/photos/a.194758098001041/1029812277828948/

Príspevok sa stal v skupine okamžitým hitom a momentálne má viac ako štyri tisícky… lajkov? To sa asi nedá povedať. Medzi reakciami totiž prevažoval krutý výsmech. „Toto sa stane, keď kamoši z Area 51 neupracú exkrement po svojom domácom miláčikovi,“ napísal jeden z používateľov. „Vyzerá to, akoby niekto oskalpoval Oompa Loompu,“ vyjadril sa zase ktosi ďalší.

Niektorí neváhali a nachádzali spojitosť medzi jedlom a momentálnou situáciou: „Keby bola korona jedlom, vyzeralo by to presne takto.“ A ďalší to zhrnul asi najlepšie: „Z času na čas si dá kreatívny človek tú námahu, vytvorí niečo neuveriteľné a podelí sa o to so svetom. Toto, dámy a páni, určite nie je ten prípad.“ 

Zdroj: Rate My Plate / Facebook 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť