Žena chcela, aby ľudia ohodnotili jej „klasické bolonské špagety“. Nedopadlo to najlepšie

Podarilo sa jej ukuchtiť nočnú moru každého Taliana.

Zdroj: Shutterstock

Nie každý vie variť, a to je v poriadku. Nemôžeme predsa všetci vedieť všetko a život by bol značne nudný, keby niekto raz do mesiaca nespustil požiarny alarm v intrákovej kuchynke pri zalievaní vifonky. Dôležité však je vedieť, že to nevieš, aby si sa vyvaroval prípadným situáciám, v ktorých by si mohol kruto pohorieť.

Napríklad, aby si netrval na tom, že večeru pre potenciálnych svokrovcov, ktorí ťa už teraz nemajú príliš v láske, uvaríš celkom sám. Alebo aby si nevešal svoje príšerné kreácie na sociálne siete a nečakal, že ťa za ne ľudia ešte aj pochvália. Presne to urobila žena, ktorá namiesto cestovín ukuchtila „večeru pre Shreka“ a internet jej to dal poriadne vyžrať. Nuž, niektoré veci sa treba naučiť krutou cestou.

Shutterstock

Žena uvarila špagety, z ktorých sa Taliani v hroboch obracajú

Vo facebookovej skupine Rate My Plate sa nedávno objavila pomerne kuriózna záležitosť, ktorú admin skupiny popísal ako „klasické bolonské špagety od Gwen W“. Bohužiaľ, klasické na nich nebolo nič. Podstatnou časťou bolonských špagiet je bolonská omáčka a tá vyzerala asi najjedlejšie. No špagety? Povedzme, že mali jemný zelenkastý nádych.

Classic Spag Bol by Gwen W

Posted by Rate My Plate on Thursday, January 14, 2021

Príspevok sa stal v skupine okamžitým hitom a momentálne má viac ako štyri tisícky… lajkov? To sa asi nedá povedať. Medzi reakciami totiž prevažoval krutý výsmech. „Toto sa stane, keď kamoši z Area 51 neupracú exkrement po svojom domácom miláčikovi,“ napísal jeden z používateľov. „Vyzerá to, akoby niekto oskalpoval Oompa Loompu,“ vyjadril sa zase ktosi ďalší.

Niektorí neváhali a nachádzali spojitosť medzi jedlom a momentálnou situáciou: „Keby bola korona jedlom, vyzeralo by to presne takto.“ A ďalší to zhrnul asi najlepšie: „Z času na čas si dá kreatívny človek tú námahu, vytvorí niečo neuveriteľné a podelí sa o to so svetom. Toto, dámy a páni, určite nie je ten prípad.“ 

Zdroj: Rate My Plate / Facebook 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
26
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 najzaujímavejších obrázkov, aké dnes budeš mať možnosť vidieť


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME