Žena chcela napodobniť slávny moment z Hriešneho tanca. Museli jej zavolať sanitku

Chýbalo málo a mladá žena mohla skončiť so závažným zranením.

Zdroj: Vestron Pictures/ moviestillsdb.com

Pokus o napodobnenie slávnej scény z Hriešneho tanca sa takmer skončil tragédiou. Ako píše aj portál LADbible, 25-ročná Austrálčanka Millie Slennett sa s pomocou svojho priateľa Connera Justina pokúsila o stvárnenie legendárneho tanečného čísla zo známeho romantického filmu. Nedopadlo to ale podľa jej predstáv.

Hororový pád

Známy hudobný romantický film Hriešny tanec iste dobre poznáš. Snímka Emila Ardolina z roku 1987 sa stala kultom pre výbornú hudbu, herecké výkony a v neposlednom rade aj dokonalé tanečné scény. Najznámejší je zrejme moment, keď sa hlavná hrdinka Baby (Jennifer Grey) rozbehne cez celý parket k svojmu partnerovi Johnnymu Castleovi (Patrick Swayze) a ten ju zdvihne do výšky. Táto scéna sa sama o sebe stala kultom a odvtedy ju napodobnilo mnoho fanúšikov snímky.

Pre pozretie videa trikrát klikni na šípku vpravo

A jednou z nich bola aj učiteľka tanca Millie Slennet. Tá sa so svojou sestrou Rosie stavila o to, ktorá z nich lepšie napodobní tento náročný tanečný zdvih. Počas stretnutia s priateľmi si dali pár drinkov a rozhodli sa, že slávnu scénu z obľúbeného filmu si vyskúšajú. Lenže, ako môžeš vidieť aj v priloženom videu, Millie pri svojom pokuse strašidelne spadla, a to priamo na krk. Najprv si myslela, že jej nič nie je, ale potom si uvedomila, že má bolesti a ťažko sa jej dýcha.

Lekári boli šokovaní, že dokáže chodiť

Jej priatelia teda pre istotu zavolali záchrannú službu. Keď si lekári dotyčné video pozreli, ostali v šoku. Podľa nich je zázrak, že Millie dokáže chodiť. Pád bol z ich pohľadu extrémne nebezpečný a Millie mala obrovské šťastie. „Viem, že som mala šťastie,“ povedala aj samotná Millie. „Mohla som dopadnúť oveľa horšie. Mohla som si zlomiť krk či poškodiť chrbticu. Mohla som zomrieť.“ Dodala tiež, že celá situácia sa zbehla veľmi rýchlo a ona si ani neuvedomila, čo sa vlastne stalo, kým nedopadla na zem.

Vestron Pictures/ moviestillsdb.com

Našťastie vyviazla len s niekoľkými modrinami. Millie video nahrala na svoj instagramový účet a reakcie naň boli naozaj rôznorodé. Mnohých ľudí totálne vydesilo, iní ho zase považovali za zábavné. Jej otec sa ale krátko po incidente budil z nočných môr, v ktorých pád jeho dcéry dopadol oveľa horšie.

„Dosť ho to traumatizovalo, takže hovorí, že si to video musí vymazať z mobilu,“ dodala Millie. „O podobných šialených nehodách človek počúva v jednom kuse a ľudia sa z nich často nikdy nedostanú, takže až keď som nahrala to video, uvedomila som si, aké veľké šťastie som mala.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
14 viet, ktoré perfektne sumarizujú podstatu dlhodobého vzťahu


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME