Žena chcela predať starú hraciu konzolu. Kupec však v škatuli objavil hračky pre dospelých

Tak toto tam rozhodne byť nemalo…

Zdroj: Shutterstock

Predávať veci na internete je miestami na slučku. Ľudia sú hrozní – snažia sa zjednať cenu na minimum, vybaviť, aby si im to doviezol až pred dvere, a potom majú ešte toľko drzosti, že ti nedvíhajú telefón. Keď sa ti však konečne podarí nájsť seriózneho kupca (alebo v opačnom prípade predajcu), máš pocit, že už sa nemá čo pokaziť… ale len do chvíle, kým niekto nenarazí na tvojho kamoša na dlhé nudné večery.

Žena si chcela len prilepšiť pred Vianocami

Mamička troch detí, o ktorej píše portál Metro, tvrdí, že netuší, ako sa dospelácka hračka do škatule dostala. 34-ročná Sara Foggo si chcela len v predvianočnom období trochu privyrobiť, a keď v synovej izbe narazila na starú hraciu konzolu, rozhodla sa ju posunúť ďalej. Očividne jej nenapadlo skontrolovať obsah. A to bola veľká chyba.

Shutterstock

„Zdalo sa mi, že je škatuľa akási ťažká, ale bola som v tom, že to robí manuál,“ hovorí Sara pre Metro. Lenže manuál nebol kameňom úrazu. Na inzerát sa jej ozval chlapík, s ktorým mali zhodou okolností spoločného známeho, Jamesa, a bol to práve on, ktorý mal zásielku prebrať a doručiť ju kamarátovi.

Obsah škatule ju aj samotného kupca prekvapil

Od výmeny neubehlo ešte ani 24 hodín a Sara od Jamesa obdržala divnú správu: „Vraj zo škatule vykukuje zajko v ponožke.“ Žena netušila, čo tým myslí, ale veľmi rýchlo jej to došlo. James jej totiž preposlal fotografiu od kupca, na ktorej sa okrem spomínanej konzoly vynímala aj dospelácka hračka. Dospelácka hračka v ponožke.

just when you think your life couldn't get any worse . sold a Sega yesterday guys only text me today to let me know my…

Posted by Sara Louise on Sunday, November 22, 2020

V tej chvíli by sa najradšej od hanby prepadla, ale napokon sa na tom všetky zúčastnené strany schuti zasmiali. „Kamarát si myslel, že som si z neho vystrelil,“ hovoril James, ktorý však o žiadnej dospeláckej hračke nemal ani páru. „Spočiatku som nevedel, či to Sare vôbec povedať. Ale vedel som, že je za každú srandu, tak som napokon vyklopil, čo sa stalo.“

Nakoniec sa žiadne privyrobenie nekonalo

Sara nezabudla poznamenať, že vďaka nešťastnému omylu na celej veci vlastne prerobila. Konzolu totiž predávala za 25 libier a vibrátor, hoci ho vlastne vyhrala v súťaži, mal reálnu hodnotu tak 45. A akoby toho nebolo dosť, ešte ani spomínaná ponožka nebola jej. Patrila jej mame (ktorá sa na situácii zabávala tiež) a teda jej teraz musí kúpiť nový pár.

Shutterstock

„Som len rada, že konzolu kúpil dospelý človek, čo ju nechcel podarovať svojmu dieťaťu,“ dodáva Sara na záver. „Len si to predstavte. Natešené dieťa si pod vianočným stromčekom nájde konzolu, otvorí škatuľu a v nej toto.“ Treba uznať, že to by sa rodičom asi veľmi ťažko vysvetľovalo…

Zdroj: metro.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
19
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Inšpiratívne citáty spod fotiek na Instagrame, ktoré budú tvoj motivačný guru


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME