Žena chcela spáchať samovraždu, pretože jej manžel odmietol ísť kúpiť Bubble Tea

Nie je na nás súdiť, čo je a čo nie je pádny dôvod na samovraždu, ale čo je veľa, to je moc.

Téma samovraždy rozhodne nie je niečo, o čom by sa malo žartovať, či brať ju na ľahkú váhu. V dnešnom uponáhľanom svete je na nás neustále vyvíjaný tlak byť taký či onaký, spĺňať kvóty nastavené spoločnosťou a chovať sa tak, ako sa od nás očakáva. Niet preto divu, že čoraz viac ľudí trpí depresiou, ktorá vyvrcholí myšlienkami vziať si život.

Podľa štatistík je samovražda desiatym najčastejším spôsobom, akým ľudia prídu o život a to, že v priemere 123 ľudí každý deň spácha samovraždu je naozaj alarmujúce. Dôvody, prečo sa toľko ľudí uchyľuje práve k takémuto riešeniu svojich problémov, je množstvo. Niekedy v tom má prsty kariérne zlyhanie, inokedy vzťahové problémy, no a sú aj prípady, kedy treba za všetkým hľadať pitie.

Ak ste si pod „pitím“ predstavili alkohol a nešťastného notorika, ktorého pri živote nedrží nič iné, než zopár promile v krvi a prázdne fľaše v odpadkovom koši, tak ste si predstavovali zle. Samozrejme, že sú aj takéto prípady a určite nie sú ojedinelé, ale to nebude pointou tohto článku. Pointou tohto článku bude totiž bubble tea a jedna psychicky labilná žena, ktorá bola kvôli nemu ochotná skoncovať so životom.

https://giphy.com/gifs/RJFilmSchool-choke-gag-3o6fJ0n2tC3h9hSIyk

Bubble tea je veľmi obľúbeným nápojom ako u nás na Slovensku, tak i v zahraničí. Najväčší ošiaľ však spustil v ázijských krajinách ako napríklad Taiwan či Hong Kong, v ktorých sú ľudia ochotní stáť v rade aj niekoľko hodín, len aby sa dopracovali k svojmu vytúženému sladkému osvieženiu.

Lenže dlhočizné čakanie v rade očividne nie je tou najbizarnejšou vecou, ktorú sú tamojší ľudia pre svoj nápoj schopní podstúpiť. Živým príkladom toho je žena, ktorá chcela spáchať samovraždu len preto, že jej manžel odmietol doniesť bubble tea.

https://giphy.com/gifs/vh1-basketball-wives-bbwla-3o7TKzzMMNluisQTpS

Nie je na nás súdiť, čo je a čo nie je pádny dôvod na samovraždu, ale sami uznajte, že toto je trochu na hlavu. 23-ročná žena s neukojiteľnou túžbou po bubble tea požiadala svojho manžela, aby jej nejaký zaobstaral. Tomu sa však akosi nechcelo chopiť sa tejto úlohy, no ani v najhoršom sne si nepredstavoval, ako sa manželka s jeho neochotou vysporiada. Zamkla sa v kúpeľni a začala vykrikovať, že pokiaľ jej niekto okamžite neprinesie bubble tea, tak nielenže odtiaľ nevylezie, ešte si aj vezme život.

Keďže žena nechcela ustúpiť, ani z kúpeľne vyjsť, rodina bola nútená zavolať políciu. Po príchode mužov zákona žena opustila priestory kúpeľne, stále však bola veľmi rozrušená. Podarilo sa ju upokojiť až po polhodinovom rozhovore. Napokon sa manželia chytili za ruky a spolu sa vydali na honbu za bubble tea.

https://giphy.com/gifs/funny-gif-love-disney-Qa2tJhPH6VFAI

Zdroje: 9gag.com, afsp.org
Titulná fotka: © ET Today

Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
18 jednoduchých trikov, ktoré ti dokážu zachrániť deň

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME