Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 4.2.2023
sk
Veronika
cz
Jarmila

Pečenie nie je ľahký špás. Aj napriek tomu, že máš všetky správne ingrediencie a sleduješ návod pre amatérov, ktorý sľubuje, že sa fakt nemá čo pokašlať, predsa sa nájdu veci, ktorým sa to podarí. A tak sa z kysnutého koláča stáva sladký pita chlieb, z bublaniny bubligrc a z rozkošných srdiečkových makróniek… nuž, mužské gule.

S poslednou situáciou má veľmi čerstvú skúsenosť cukrárka z americkej Arizony, ktorá sa už teraz, s riadnym predstihom, pripravuje na sviatok všetkých zaľúbencov. Plán bol nasledovný – teraz si nacvičiť prípravu a neskôr svojimi tematickými cukrovinkami ohurovať davy. Lenže to, čo jej vzniklo na plechu, by práve ohurujúci dojem nezanechalo.

Cukrárka menom Emma Plummer si pripravila schopne vyzerajúce cesto, nacapkala ho na plech s vyznačenými srdiečkami a v dobrej viere to celé strčila do rúry. A hľa – namiesto srdiečok z nej vytiahla von mužské semenníky. Paráda, nie? V dnešnej dobe, kde je najlepšou marketingovou stratégiou sex, sa po nich ľudia potrhajú.

O svoje pekárske faux pas sa podelila s užívateľmi na Twitteri a tí ho za krátky čas ocenili desiatkami tisícok srdiečok (skutočných, nie guľoidných). A, samozrejme, nechýbali aj vtipné komentáre. „Ideálny darček na Valentína pre slobodné kamošky,“ napísala jedna užívateľka. „Alebo to pokojne môžu byť aj dámske zadky,“ napísala zase druhá.

Niektorí sa podelili o svoje kuchynské faily…

Zdroj: sweetplummama / Twitter


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť