Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 24.7.2024
sk
Vladimír
cz
Kristýna, Tina
, Kristina, Kristen

Takéto prekvapenie asi nečakala. Ako píše portál denníka Mirror, Holly Persic z amerického Pittsburghu pri rutinnej ceste do knižnice zacítila, že z jej auta vychádza akýsi čudný zápach, akoby sa niečo pálilo. Nebola si však istá, odkiaľ smrad prichádza, pretože vnútrajšok auta bol čistý. Keď však Holly nadvihla prednú kapotu, ostala šokovaná.

Našla tam totiž desiatky orechov a trsov trávy. Ako sa tam mohli dostať? Zdá sa, že Hollyine auto si skupina veveričiek vyhliadla ako svoju špajzu. Skladovali tak doň všetky svoje zásoby na blížiacu sa zimu.

Thank you, everyone, for all of the funny comments, stories, and laughs we have been given this past week. We never…

Gepostet von Chris Persic am Freitag, 11. Oktober 2019

Holly a jej manžel Chris strávili dobrú hodinu, kým automobil vyčistili. Orechy boli všade, niektoré sa dostali aj blízko k motoru a pri jazdení sa evidentne pripálili. Práve kvôli tomu si Holly všimla, že s jej autom niečo nie je v poriadku.

Holly sa pod prednú kapotu naposledy pozerala mesiac dozadu, a ani ona, ani jej manžel netušili, že zatiaľ čo ich auto stojí v záhrade, veveričky si doň už uskladňujú svoje zásoby. Orechy pritom v záhrade manželov začali padať len pred niekoľkými týždňami.

Here’s a little PSA for everyone on this rainy Monday:Rodents and vehicles do not mix… My wife called me from…

Gepostet von Chris Persic am Montag, 7. Oktober 2019

„Veveričky pracovali naozaj rýchlo,“ zažartoval Chris. Niektoré časti auta, napríklad hadička na vstrekovanie paliva, zároveň niesli stopy po veveričích zuboch. Auto však žiadnu veľkú škodu neutrpelo.

„Keď ale parkujete vonku, sem-tam radšej pre istotu nazrite pod kapotu,“ odporučil Chris ľuďom na svojom facebookovom účte, kde o udalosti informoval.

Zdroj: mirror.co.uk


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.