Žena darovala kamarátke čokoládovú bombu. Tá si ju pomýlila s bombou do kúpeľa

Bol to značný problém…

Zdroj: Shutterstock

Pamätáš si na tie časy, keď si bol decko a permanentne si nachádzal vo vlasoch veci, ktoré tam byť nemali? Najprv to bol cukrík, potom žuvačka, cukrová vata bola hotové peklo, a keď si si s kamarátmi vyklápal formičky, dovliekol si domov vo vlasoch pre istotu celé pieskovisko. Pamätáš? Nuž, tak tie časy sú dávno preč.

Teda, aspoň by mali byť. Predsa len, si dospelý, nenechávaš žuvačky ležérne pohodené na vankúši a ani v piesku sa už tak často nehráš. Udržať vlasy v reprezentatívnom stave by teda malo byť pomerne jednoduché. Lenže človek mieni a pánboh mení… a na vlastnej koži sa o tom presvedčila aj kamarátka tejto ženy.

Shutterstock

Gareth, pekárka a majiteľka pekárne Bakeology, vyrobila kamarátke na Vianoce čokoládovú bombu. Princíp je jednoduchý – je to kusisko čokolády, ktorý hodíš do hrnčeka, zaleješ horúcim mliekom a užívaš si nebíčko v papuľke. Človek by naozaj nepovedal, že na to treba návod a Gareth tiež nie, no po tomto incidente bude v budúcnosti nepochybne opatrnejšia.

Žena si čokoládovú bombu pomýlila s niečím iným

Jedno pekné ráno sa zobudila a na displeji zbadala správu od obdarovanej kamarátky. „Len som ti chcela povedať, že som dnes použila tú čokoládovú bombu do kúpeľa a bola dosť lepkavá. Zalepila mi celé vlasy, ale aj tak ďakujem, zlatko,“ písala kamarátka. Gareth nevedela, či si z nej robí srandu, no veľmi, naozaj veľmi dúfala, že áno.

Just a friendly reminder to everyone who bought cocoa bombs this weekend – They're hot chocolate.🍫 I don't want to be waking up to msg's like these 🤣🤭

Posted by Bakeology on Sunday, December 13, 2020

Opak bol pravdou. „Preboha, to nebola bomba do kúpeľa!“ odpísala pekárka ešte stále v domnienke, že to bude len nevydarený vtip. „Nebola?“ spýtala sa kamarátka obratom. Vtedy začala šípiť, že sa tam črtá skutočný problém. „Nie, bola to bomba na horúcu čokoládu. To si mala vypiť!“ Hups. V tejto fáze je asi jasné, že presne to s bombou kamarátka neurobila.

Pekárka sa rozhodla zverejniť príbeh na internete

„Musela som si trikrát umyť vlasy, kým to vyšlo von,“ priznala kamarátka napokon. Pekárka aj s priateľom sa podľa jej slov takmer pocikali od smiechu, keď si jej správy čítali. Žena sa preto rozhodla uverejniť konverzáciu na svojom facebookovom profile. „Všetci, čo si dnes kúpili čokoládové bomby – je to horúca čokoláda! Už sa nechcem budiť na správy, ako bola táto,“ napísala Gareth k príspevku.

Shutterstock

Rozhovor medzi kamarátkami sa stal okamžitým virálom a doteraz ho zdieľalo viac ako 50-tisíc ľudí. Z komentárovej sekcie je jasné, že kamarátka nebola jediná, ktorej sa podobné faux pas stalo. „Raz som si odhryzla z chutne vyzerajúceho bonbónu, len aby som zistila, že je to mydlo,“ napísala jedna slečna. „Ja som si raz na svadbe nenápadne odhryzla z torty a zistila, že to bol blok syra,“ dodal zase ktosi iný. A čo ty, podarilo sa ti už niečo podobné?

Zdroj: Bakeology / Facebook

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
26
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
9 typov ľudí, s ktorými sa denne stretávaš na sociálnych sieťach


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME