Streda 28.9.2022
sk
Václav
cz
Den české státnosti | Václav
, Václava

Žena dostala od suseda písomnú sťažnosť na jej hlučný milostný život

"Už nikdy nemôžem vytiahnuť päty z domu," hovorí.


Ako naschvál. Práve, keď sa chystáš vypadnúť z bytu a za päť minút ti ide autobus, začuješ na chodbe akýsi šuchot a následné tresnutie susedových dverí. Neexistuje, že s ním budeš dýchať ten istý kyslík a nebodaj sa ešte aj viezť v tom istom výťahu. Také veci sa pred prvou kávou jednoducho nerobia.

A tak len nedočkavo postávaš za dverami, cez priezor sleduješ dianie na chodbe a čakáš, kedy bude konečne vzduch čistý. Taký cirkus kvôli susedovi, ktorý ti chudák vlastne ani nič neurobil. Predstav si, ako by si sa správal s vedomím, že presne tento sused bol nedávno nechceným svedkom tvojich milostných radovánok. Presne to sa totiž stalo tejto mladej slečne.

Chodiť kanálmi alebo sa radšej odsťahovať?

Amber, ktorá na TikToku vystupuje ako @ambs.odon, sa nedávno na sociálnej sieti podelila o veľmi nešťastnú situáciu, ktorú by nepriala ani svojmu úhlavnému nepriateľovi. Virálne video doposiaľ nazbieralo viac ako 1,2 milióna zhliadnutí. Mladá žena v ňom ukazuje sťažnosť od suseda, ktorý rozhodne nebol nadšený z jej poobedňajšej fyzickej aktivity.

@ambs.odon

Its the ‘ta’ for me 🤣🤣🤣🤣🤣

♬ Funny Song – Cavendish Music

„Keď budete najbližšie uprostred dňa súložiť ako divá zver, láskavo si zavrite tie poondiate okná,“ stojí na lístočku, ktorý jej jeden zo susedov prehodil cez plot. „Je to oficiálne. Už nikdy nemôžem vytiahnuť päty z domu,“ vyjadrila sa na margo celej situácie Amber a úprimne? Jej reakcia nie je nič, ak primeraná. Predsa len, pozrieť sa po tomto vyjadrení danému susedovi do očí a nemať chuť prepadnúť sa pod čiernu zem, bude asi nemožné.

Hoci Amber do smiechu nebolo, ľudí v komentároch celá vec značne pobavila. „Robte to pravidelne a nakoniec sa odsťahuje on. Problém vyriešený,“ napísal ktosi. „Bol by snáď radšej, keby ste to robili uprostred noci?“ podotkol zase ktosi ďalší. „Toto je ešte v pohode. Na nás raz sused kvôli tomu zavolal policajtov,“ priznal zase niekto iný. A čo ty? Stalo sa aj tebe pred susedom podobné faux pas?

Žena dostala od suseda písomné upozornenie na jej hlučný milostný život
Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť