Žena hľadala dom na predaj. Narazila na jeden, ktorý v pivnici skrýval nečakané prekvapenie

Táto obrovská rezidencia skrýva pod zemou celé mesto!

Zdroj: © Shutterstock

Kúpiť si dom, to nie je len tak. Pokiaľ nemáš v mraziaku zásobu kradnutých ľudských obličiek, tak sa bavíme o investícii na celý život. Zo sentimentálneho hľadiska je to zase miesto, kde zasadíš strom, vychováš deti, kde si preskáčeš všetkými strasťami a slasťami, ktoré tento svet ponúka. Malo by to stáť za to.

Svoje o tom vie aj žena z americkej Filadelfie, ktorá sa po tom pravom orechovom obzerá už nejaký ten piatok. Počas prezerania stránok realitných kancelárií narazila už na niekoľko zaujímavých domov, no tento sa rozhodne ujal prvej priečky. Obrovskú rezidenciu v štáte Maryland ponúka kancelária Washington Fine Properties za úctyhodných 4,5 milióna dolárov.

© Shutterstock

Za tú cenu by na Slovensku mohol človek kúpiť všetky dediny do 5-tisíc obyvateľov, ale iný kraj, iný mrav. A že Amerika má tých svojich mravov dosť. V tomto prípade sa však cena domu zdá byť viac než primeraná.

Nehnuteľnosť má viac ako 1,100 metrov štvorcových, prislúcha k nej pozemok s rozlohou viac ako 16,000 metrov štvorcových a od súkromnej práčovne so štyrmi práčkami až po tenisový kurt má úplne všetko.

Jej hlavnou dominantou však nie je vyhrievaný bazén, osem kúpeľní ani fakt, že môžeš zvolať celú rodinu a prepierať s nimi ich špinavú bielizeň (akože doslova), ale niečo celkom iné. V podzemí tejto monštruóznej rezidencie sa totiž skrýva úplne iný svet. Nie je to Narnia, to síce nie… ale je to malé rozkošné mestečko so všetkým, čo k tomu patrí.

Dláždené ulice, nízke tehlové budovy, autá, motorky či lavičky – naozaj to tam vyzerá ako niekde na predmestí. Najvtipnejšie na tom celom je, že na rozdiel od počtu spální či spomínaných kúpeľní sa o tejto čerešničke na torte v popise domu nikto nezmieňuje. Žena si to celé všimla až na fotografiách.

© Shutterstock

O svoj netradičný nález sa podelila s kamarátkou Victoriou, ktorá fotografie podzemného mestečka zdieľala na Twitteri. Z domu sa stal obrovský hit a jej príspevok má doposiaľ viac ako 360-tisíc lajkov. Victoriina kamarátka si dom nekúpila – aj keď mal nepochybne značné čaro. Vďaka virálnemu postu je však len otázkou času, kedy sa ho niekto ujme.

Zdroj: victoriaxxiii / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
9
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
16
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Slováci sa opäť predviedli v našej dokresľovacej výzve. Takto dokreslili zmrzlinu


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME