Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 20.6.2024
sk
Valéria
cz
Květa, Květuše
, Kveta

Žena investovala do pŕs 35-tisíc eur. Musí nosiť tri podprsenky a nezmestí sa na horskú dráhu

Život s obrovským poprsím je nadmieru strastiplný.


Na veľkosti nezáleží. Táto fráza nie je rezervovaná len pre neobdarených mužov – často si ju prízvukujú aj ženy, ku ktorým – minimálne, čo sa hrude týka – nebola príroda práve dvakrát štedrá. Za jednu z nich sa považovala aj táto modelka z OnlyFans, a keďže do vrecka rozhodne nemala hlboko, rozhodla sa s tým niečo urobiť.

Katy Ann prvýkrát skočila pod nôž v dvadsiatke, kde jej plastický chirurg „naordinoval“ dvojité déčka. Tým jej skúsenosti s estetickými zákrokmi ani zďaleka nekončia. Prsia si dala dodatočne zväčšiť ešte trikrát a pomedzi to podstúpila aj dve zväčšenia pozadia, operáciu na vypnutie pleti a kopec neinvazívnych procedúr ako výplň pier či botox.

Operácie za nemalé peniaze

Katy do svojich vnád doposiaľ investovala takmer 35-tisíc eur, suma za všetky zákroky ale prekračuje hranicu 100-tisíc. Závratná cena krásy jej však žily netrhá. „Väčšina z toho išla z vrecka mojich sugar oteckov,“ priznáva mladá influencerka, ktorú len na Instagrame sleduje viac ako 600-tisíc fanúšikov. Na svoje úpravy je viac než hrdá.

Katy Ann, OnlyFans, plastická chirurgia, estetický zákrok, zväčšenie pŕs
Profimedia

„Keď mám peniaze, čas a chuť zmeniť svoje telo a urobiť tak bezpečne, prečo by som to nevyužila? Ľudia sa nerodia dokonalí. Ďakujem bohu za všetky posilňovne, kadernícke salóny, nutričných poradcov a hlavne plastických chirurgov,“ hovorí Katy. Ako sama priznáva, život s obrovskými airbagmi na hrudi nie je vždy prechádzka ružovou záhradou.

Veľké poprsie jej vie miestami poriadne skomplikovať život. „Tričká, ktoré nie sú z elastického materiálu, si obliecť nemôžem. Taktiež je nepredstaviteľné, že sa len tak vyberiem do obchodu so spodnou bielizňou a vyberiem si, čo sa mi páči. Okrem toho musím často nosiť až tri podprsenky naraz a nezmestím sa na horskú dráhu,“ opisuje svoj strastiplný život na výslní.

Katy Ann, OnlyFans, plastická chirurgia, estetický zákrok, zväčšenie pŕs
Profimedia

Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.