Žena išla do chladničky vyžierať snúbencove zásoby čokolády. Našla tam nepríjemné prekvapenie

„Kúpite spolu dom, máte spolu deti… a potom príde toto!“

Zdroj: nrd / Unsplash

Ak existuje téma, ktorá sa dá vo vzťahu pretaviť na sedemsto druhov pasívno-agresívnych konverzácií a hádok, tak je to nepochybne jedlo. Čo budeme jesť, kedy budeme jesť, ako budeme jesť, si hladný či dáš si aj ty xyz… to všetko sú na prvý pohľad otázky celkom nevinné. No každý človek v dlhodobom vzťahu vie, že toto prvotné zdanie klame.

Na jedle sa proste nezhodnete. Môžete sa ľúbiť až za hrob, žiť v symbióze ako Nemo a jeho sasanka, byť zosynchronizovaní na takej hlbokej duchovnej úrovni, že ešte aj produkcia vašich črevných plynov je v súlade s tým druhým… a aj tak to celé zlyhá na uspokojovaní najzákladnejšej biologickej potreby – neskapať od hladu.

Na vlastnej koži sa o tom presvedčila Stacey Lowe, ktorá sa nedávno na facebooku podelila o svoj bizarný príbeh. Jedného dňa sa vkradla do chladničky, že si zamaškrtí na tajnej zásobe sladkostí svojho snúbenca. A tam ju, čuduj sa svete, čakalo jedno veľmi nemilé prekvapenie. Vysvitlo, že jej snúbenec Dave mal nájazdov už tak akurát dosť a voči pažravej partnerke sa obrnil po svojom.

So this is what it has come too! You buy a house together, have a child together, get engaged, are planning a wedding…

Gepostet von Stacey Lowe am Donnerstag, 12. September 2019

Do chladničky umiestnil trezor. A do trezoru všetky svoje sladké poklady. „Kúpite si spolu domu, máte spolu deti, zasnúbite sa, plánujete svadbu… a potom sa stane toto!“ píše rozhorčene Stacey vo svojom príspevku. A že je rozhorčená celkom oprávnene. Vo vzťahu je totiž hneď niekoľko úrovní zrady a prekonať ju dokážu len tí najsilnejší.

Nevera, pozeranie spoločného seriálu osamote, zjedenie posledného kúska pizze. No zamknutie čokolády do trezoru? Tak to je fakt novinka. Poriadne absurdná novinka. Svojím nahnevaným príspevkom oslovila Stacey naozaj široké publikum a za niekoľko dní si vyslúžila viac ako 100-tisíc komentárov. Ženy súcítili s ňou, muži si mysleli, že je Dave legenda. Na záver si chce Stacey kúpiť jeden trezor tiež, nech za svojím nastávajúcim v ničom nezaostáva.

America Wait GIF - Find & Share on GIPHY

Zdroj: Stacey Lowe / Facebook

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
8
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 vecí, ktoré určite poznáš, ak si bol niekedy vo vzťahu na diaľku

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME