Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

Ak ide ženám niečo dobre, tak je to nepochybne vymýšľanie katastrofických scenárov, ktoré sa s najväčšou pravdepodobnosťou nikdy nestanú. Tým dupľom, ak ide o testovanie novej nechtárky. Už si predstavuje, ako namiesto pilníka schytí karbobrúsku a obrúsi jej dlho pestované pazúre až po lakte… auč.

Hoci sa tomu ťažko verí, karbobrúska a zmasakrované paprče nie sú ani zďaleka to najhoršie, čo ťa v takom nechtovom salóne môže postretnúť. Teda po dôkladnejšej úvahe asi je, ale to, čo si dnes prečítaš, je v tesnom závese hneď druhé. Bude to príbeh slečny, ktorá chcela na svadbu svojej sestry nové nechty… a namiesto toho sa stala svedkom fušerskej mäsiarskej práce.

Morgan Taylor sa už nejaký čas obzerala po schopnom salóne v Severnej Karolíne, kde by jej obriadili paprčky a napokon sa (na základe čoho, nevedno) rozhodla pre tento. Spočiatku išlo všetko ako po masle. Slečna sa usadila a nechtárka jej začala robiť nechty, no pomerne skoro sa to celé zvrtlo.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2706148242779474&set=a.126413560752968&type=3

Za čakárňou sa totiž otvorili dvere a z nich vybehla staršia pani s mŕtvym jeleňom v rukách. Už to samotné bolo nad rámec zdravého ľudského vnímania, no to, čo sa dialo potom… to je už iný kaliber. Pani stiahla jeleňa z kože a na modrej plachte rozprestrenej na dlážke začala nebohé zviera porcovať. Pred zrakmi všetkých zákazníkov!

Slečna neverila vlastným očiam. Zo všetkých absurdných situácií, ktoré mohli v salóne nastať, bola toto s prehľadom tá najhoršia. Morgan však bola jediná, ktorú vzniknutá scenéria šokovala.

Zamestnanci a ostatní zákazníci ani brvou nehli, a tak nadobudla pocit, že možno je ona tá, ktorá nevie, ako to vo svete skutočne chodí. A že miešať jedno remeslo s druhým, hoci aj nechty a mäso, je celkom bežné a praktické. Ktovie.

Clyde He / Unsplash (https://unsplash.com/photos/3klDayorINw)

Zdroj: Morgan Taylor / Facebook


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť