Žena išla do salónu na manikúru. Naskytol sa jej tam vskutku netradičný pohľad

Toto… toto je už veľa.

Zdroj: Morgan Taylor / Facebook

Ak ide ženám niečo dobre, tak je to nepochybne vymýšľanie katastrofických scenárov, ktoré sa s najväčšou pravdepodobnosťou nikdy nestanú. Tým dupľom, ak ide o testovanie novej nechtárky. Už si predstavuje, ako namiesto pilníka schytí karbobrúsku a obrúsi jej dlho pestované pazúre až po lakte… auč.

Hoci sa tomu ťažko verí, karbobrúska a zmasakrované paprče nie sú ani zďaleka to najhoršie, čo ťa v takom nechtovom salóne môže postretnúť. Teda po dôkladnejšej úvahe asi je, ale to, čo si dnes prečítaš, je v tesnom závese hneď druhé. Bude to príbeh slečny, ktorá chcela na svadbu svojej sestry nové nechty… a namiesto toho sa stala svedkom fušerskej mäsiarskej práce.

Morgan Taylor sa už nejaký čas obzerala po schopnom salóne v Severnej Karolíne, kde by jej obriadili paprčky a napokon sa (na základe čoho, nevedno) rozhodla pre tento. Spočiatku išlo všetko ako po masle. Slečna sa usadila a nechtárka jej začala robiť nechty, no pomerne skoro sa to celé zvrtlo.

Hunting for a new nail salon in High Point, North Carolina? Talk about multitaskers… manicures, pedicures, and amateur deer butchers. Oh deer! 🦌 🦌 🦌 #notfawned #ohbuckno

Gepostet von Morgan Taylor am Donnerstag, 21. November 2019

Za čakárňou sa totiž otvorili dvere a z nich vybehla staršia pani s mŕtvym jeleňom v rukách. Už to samotné bolo nad rámec zdravého ľudského vnímania, no to, čo sa dialo potom… to je už iný kaliber. Pani stiahla jeleňa z kože a na modrej plachte rozprestrenej na dlážke začala nebohé zviera porcovať. Pred zrakmi všetkých zákazníkov!

Slečna neverila vlastným očiam. Zo všetkých absurdných situácií, ktoré mohli v salóne nastať, bola toto s prehľadom tá najhoršia. Morgan však bola jediná, ktorú vzniknutá scenéria šokovala.

Zamestnanci a ostatní zákazníci ani brvou nehli, a tak nadobudla pocit, že možno je ona tá, ktorá nevie, ako to vo svete skutočne chodí. A že miešať jedno remeslo s druhým, hoci aj nechty a mäso, je celkom bežné a praktické. Ktovie.

Clyde He / Unsplash (https://unsplash.com/photos/3klDayorINw)

Zdroj: Morgan Taylor / Facebook

Reagujte!
Grr Grr
6
Grr
Fuuj Fuuj
41
Fuuj
Fňuk Fňuk
5
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
10
Haha
Woow Woow
7
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
15 obrázkov mimoriadne kreatívnych detí, ktorých svojská logika ťa zaručene rozosmeje


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME