Žena je presvedčená, že kamera zachytila jej čiernu mačku, ktorá je už rok mŕtva

Čierny tieň nápadne pripomína zosnulého domáceho miláčika.

Zdroj: Chlochan / reddit.com

Niektorí ľudia veria v existenciu paranormálnych aktivít a nadprirodzených síl, iní sa snažia každý takýto jav nejak logicky vysvetliť a odôvodniť. Nech sa už radíš do akejkoľvek skupiny, nasledujúce video, o ktorom píše portál Daily Star, určíte zaradíš do kategórie „divné“.

Domáca kamera ženy, ktorá sa so skúsenosťou podelila na Reddite, totiž zachytila čiernu mačku. To by bolo v poriadku, keby nebola už rok mŕtva

Shutterstock

Čierny tieň na pohovke

Užívateľka sociálnej siete Reddit, ktorá vystupuje pod prezývkou „Chlochan“, nadprirodzený úkaz zachytila v noci vo svojom byte pomocou domácej kamery.

Nasledujúce video ukazuje, že najprv do miestnosti vstúpi biela mačka, čo je v poriadku, na ňu sa netreba zameriavať, je to nový domáci miláčik majiteľky. No keď ona opustí miestnosť a rozsvietia sa svetlá, objaví sa na pohovke čierny tieň.

Ten postupne naberá ostrejší tvar a na gauči sa po chvíli zreteľne objaví čierna mačka. A popritom pri nej prechádza aj samotná majiteľka, pozerá sa na ňu, no mačku nevidí.

Not sure if this can be explained but I caught what looks like my cat Blackjack, who passed away almost exactly a year ago, materialising on our sofa (far left) when I turned the lights on from my phone. There was nothing black on the sofa just the pillows that are red, grey and cream from NukesTop5

Rok výročia úmrtia

Žena v príspevku objasnila, že vankúše na jej pohovke majú červenú, krémovú a šedú farbu. A ten čierny tieň skutočne nie je žiaden vankúš. Komentovala, že sama síce nevie, ako si to má vysvetliť, ale daný prízrak vyzerá úplne ako jej mačka Blackjack, ktorá zomrela presne pred rokom, v deň natočenia videa, 24. mája. Desivé je, že mačka skutočne zvykla spávať na tom gauči.

Vznikli dva tábory

Majiteľka mačky tiež vylúčila možnosť, že na pohovke bola jej žijúca mačka, pretože tá má bielu farbu a z miestnosti odišla, ako sme videli na začiatku videa. Strašidelný príspevok sa stal rýchlo virálnym a získal mnoho vzhliadnutí aj komentárov.

Ľudia sa aj tentokrát rozdelili na dva tábory, mnohí si myslia, že ide skutočne o paranormálnu aktivitu a usudzujú, že jej Blackjack ju na príležitosť výročia úmrtia prišiel navštíviť. Druhá skupina sa však snažila ten tieň vysvetliť nejak logicky. Niektorí tvrdili, že je to iba taška, ktorá tam bola už od začiatku.

Zdroj: Daily Star

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
"Príjemné" prekvapenia, ktoré ti môžu pokaziť víkend a voľné dni


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME