Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Žena k sebe pozvala chlapíka zo zoznamky. Na záchode jej nechal nemilé prekvapenie

Toto by si na záchodovej doske nechcel nájsť nikto.


Ísť na rande s chlapíkom zo zoznamky je samo osebe riskom, no nanominovať si ho k sebe domov? To už naberá celkom iné grády. Nikdy nevieš, čo bude zač. Čo ak nebude vyzerať ako na fotke? Čo ak sa z neho vykľuje totálny psychopat? Nuž, táto slečna tomu dala šancu a obratom to trpko oľutovala.

23-ročná Luna z Michiganu skúsila svoje šťastie a s hľadaním lásky sa obrátila na internetovú zoznamku. Video, ktoré nedávno pridala na svoj TikTok, naznačuje, že si to mala radšej rozmyslieť hneď v úvode. Začiatkom tohto roka si začala písať s mužom, ktorý sa jej celkom pozdával. Keď prišiel rad na osobné stretnutie, pozvala ho k sebe domov.

Odkaz na záchodovej doske

Rande nedopadlo podľa jej predstáv a Luna veľmi rýchlo zistila, že sú s dotyčným naladení na úplne inú vlnovú dĺžku. V snahe dostať ho čo najrýchlejšie zo svojho bytu preč, teda siahla po klasickej výhovorke. „Ešte som sa nepreniesla cez svojho ex,“ povedala mu a on to zobral pomerne športovo. Povedal, že teda pôjde, najprv ale potreboval použiť toaletu.

@lunarayy_

he also wrote “she is effing her ex” because i tried to spare his feelings by telling him i wasn’t over my ex boyfriend 🙂

♬ original sound – Luna Ray 🌙

Mladá žena to nepovažovala za nič nezvyčajné, veď to bola, koniec koncov, celkom normálna vec. Šok prišiel až v momente, keď chcela po ňom toaletu použiť jej spolubývajúca. Nadvihla záchodovú dosku a čo nevidí. Zospodu sa na nej vynímal rúžom napísaný odkaz pre Luninho budúceho nápadníka: Utekaj!

Komentáre pod príspevkom sa rôznili. Ženy prízvukovali Lune, že urobila dobre, keď sa ho zbavila a vyhla sa tak kope potenciálnych problémov. „Čo za šialenca nechá niekomu takýto odkaz?!“ pýtala sa jedna z komentujúcich. Muži sa však postavili na stranu autora odkazu: „Predstavte si, aká šialená musí žena byť, keď má chlapík po prvom rande potrebu varovať všetkých ďalších.“


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.