Žena kontaktovala stránku o duševnom zdraví. Jej admin sa zachoval ako kretén

Takúto odpoveď rozhodne nečakala…

Zdroj: © Shutterstock

Čo je absolútnym vrcholom neprofesionality? Prísť do práce v pyžame? Povedať zákazníčke, že ak si neplánuje nechať narásť ofinu, môže prenajímať čelo ako reklamnú plochu? Alebo hodiť šéfovi do šuplíka surovú rybu a čakať, kým dá kvôli nekresťanskému smradu evakuovať polku budovy?

To sú síce všetko celkom solídni kandidáti, avšak príbeh tejto mladej ženy ich hravo schová do vrecka. 29-ročná Zoe Cain z Walesu sa venuje pomoci ľuďom s duševnými chorobami profesionálne, ale aj vo svojom voľnom čase. Sama si prešla ťažkým obdobím. Depresiou a početnými úzkosťami trpela od detstva prakticky celý život, jej mentálna nepohoda však vyvrcholila minulý rok.

Po mesiacoch plných problémov sa jej vďaka liekom a terapii podarilo dostať veci pod kontrolu. Práve zlepšenie jej zdravotného stavu motivovalo Zoe posunúť veci na ďalší level a nájsť si organizáciu v tejto oblasti, v ktorej by mohla ako dobrovoľníčka pracovať. Vtedy na Instagrame narazila na profil The Happiness Project a rozhodla sa ich kontaktovať.

Projekt založil v roku 2017 Joshua Martin Hudson. Počas svojho pôsobenia si na sociálnych sieťach vybudoval slušnú fanúšikovskú základňu so stovkami tisíc užívateľov, a preto Zoe napadlo, že by sa im možno v tejto oblasti hodila pomoc. „Zbožňujem vašu stránku a zaujímalo by ma, či by som nejako mohla byť jej súčasťou,“ napísala na instagramový účet organizácie a netrpezlivo čakala na odpoveď.

Tá spočiatku dorazila vo veľmi formálnom znení. Muž na druhej strane priznal, že uvíta každú pomocnú ruku a dal Zoe telefonický kontakt, prostredníctvom ktorého ho môže kontaktovať na WhatsAppe. A tak sa aj stalo. Na druhý deň ráno mu napísala, ako to teda vyzerá… a vtedy sa to celé zvrtlo.

Namiesto bežnej odpovede na ňu z obrazovky vyskočila fotka mužovej hrude aj s komentárom: „Akurát som vo fitku. Stavím sa, že by si túto fotku mohla predať ako svoje kozy na OnlyFans a nikto by si nič nevšimol. Dnes mám fakt napumpovanú hruď.“ Je pravda, že mladá žena naozaj má profil na stránke OnlyFans, známej „predajom“ explicitných fotografií, videí a podobného obsahu. 

To však nedáva nikomu právo na ňu bez varovania vybaliť… toto. Muž sa snažil situáciu zachrániť tým, že to bol len „nevinný žart“, no Zoe mu to absolútne nežrala. Číslo zablokovala a o celý príbeh sa podelila na Instagrame. Chcela, aby ľudia vedeli, kto sa v skutočnosti za projektom skrýva a že aj v tejto oblasti sa nájdu kompletní idioti. Od tej doby je profil projektu na Instagrame nedostupný.

Zdroj: blondegypsywitch_ / Instagram 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
35
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
11
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ženy majú podľa vedcov na krásu mužov prehnané a nerealistické nároky


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME