Roznášačka pizze sa podelila o 30 zákazníkov, na ktorých nikdy nezabudne

Na niektorých v tom najhoršom slova zmysle.

Zdroj: Shutterstock

Hoci by to človek na prvý pohľad nepovedal, práca roznášača pizze so sebou prináša kvantá bizarných situácií. Primárna náplň práce, respektíve transport pizze z bodu A do bodu B, síce neznie ako žiadne terno, ale tí ľudia, ktorým ju donesieš… tí ľudia teda fakt vedia prekvapiť. A nie všetci v dobrom slova zmysle.

Svoje o tom vie aj táto roznášačka pizze, ktorá sa prvé výročie vo svojom zamestnaní rozhodla osláviť netradičným spôsobom. Pospomínala si na všetkých zákazníkov, ktorí sa jej niečím vryli do pamäti, a podelila sa o nich na svojom Tumblri. My sme vám tridsiatku z nich pozbierali v tomto článku.

1. Bradatý muž, ktorý mi otvoril dvere a opakovane pľuval krv do špinavého hrnčeka s logom Harley Davidson, zatiaľ čo horlivo rátal peniaze.

2. Žena, ktorá mi namiesto tringeltu podala vizitku kliniky, ktorá laserom odstraňuje tetovania, a horko dodala: „To len v prípade, že by si chcela svoju znetvorenú kožu vrátiť do stavu, ako ju Boh stvoril.“

3. Traja Batmani. Len jeden z nich sa snažil napodobniť aj hlas.

4. Staršia Španielka, ktorá ma pokorne privítala so zbraňou v ruke, opýtala sa ma, či ju viem nabiť (vedela som) a či by som ju mohla nabiť pre ňu (nenabila som).

5. Partička záchranárov sediacich v sanitke rovno pred nedávno uhaseným domom. Stále sa z neho tiahol obrovský kúdol dymu.

Shutterstock

6. Muž so silným alabamským prízvukom, ktorý mi vynadal za to, že som stála vedľa poštovej schránky, zatiaľ čo som čakala, kým mi láskavo otvorí dvere. Údajne som „šmírovala“ jeho poštu a dožadoval sa môjho čísla sociálneho zabezpečenia, aby ma mohol nahlásiť príslušným úradom.

7. Skupinka mladých slečien (mali medzi 14 – 16 rokov), ktoré ma na kolenách prosili, nech im idem kúpiť plechovky nízkotučného piva. Apelovali na slovo nízkotučné.

8. Hotelová izba plná žien v strednom veku. Všetky boli oblečené ako profesorka McGonagallová z filmov o Harrym Potterovi a všetky boli úplne na mol zo želatínových shotov (kombinácia želé a vodky). Snažili sa ma presvedčiť, aby som ostala a bavila sa s nimi.

9. Dvadsiatnik, ktorý otvoril dvere s nezabezpečenou katanou visiacou za opaskom. Tomu hovorím odvaha.

10. Chlapík, ktorý mi priamo do výstrihu zasunul dvacku, lebo som sa údajne „podobala jeho dcére ako vajce vajcu“.

Shutterstock

11. Žena, ktorá ma vysmiala za to, že jazdím na Mazde, a na miesto na účte, kde mala napísať výšku tringeltu, napísala radšej „kúp si nejaké poriadne auto“.

12. Veľmi opitý muž, ktorý mi vtisol do ruky jeho iPhone a donútil ma robiť si s ním selfíčka. Na každej fotke mal duckface.

13. Starý muž, ktorý namiesto svojho podpisu na blok napísal „poj*b sa“.

14. Triezvy tridsiatnik, ktorý ma úpenlivo žiadal, aby som mu dala jeho pizzu zadarmo, pretože „v práci maká ako taký kôň“. Bol veľmi smutný, a keď som mu povedala, že to jednoducho nemôžem urobiť, rozplakal sa.

15. Taký klasický kretén, ktorý každého volá kámo. Otvoril mi v župane, na nohách mal ponožky v sandáloch (bol vnútri), schmatol všetky krabice s pizzou a bez zaplatenia mi pred nosom tresol dverami. Na ďalšie zvonenie a trieskanie do dverí neodpovedal.

Shutterstock

16. Ženská v strednom veku, ktorá sa agresívne dožadovala môjho občianskeho preukazu, pretože odmietala uveriť, že som žena. Nemala som pri sebe občiansky, tak som vytiahla aspoň vodičák, aby dala pokoj. V tej sekunde mi ho vytrhla z ruky, utekala do obývačky za svojimi deťmi a začala striedavo ukazovať na fotku na vodičáku a potom zase na mňa.

17. Chlapec, ktorý mohol mať tak maximálne štrnásť, ma úpenlivo presviedčal, aby som si s ním išla zahrať WoW-ko.

18. Týpek, ktorý sa počas celej mojej návštevy snažil z nosa vydolovať monštruózny šušeň. Keď sa mu to konečne podarilo, rozotrel ho po celom účte. Našťastie to bola jeho kópia a nemusela som to chytať.

19. Policajt, ktorý zapol majáky a odstavil ma na krajnici… len aby si vyzdvihol svoju pizzu skôr, ako sa dostanem na stanicu.

20. Chlapík, ktorý vyzeral ako inštruktor z vojenského tábora, pedantne vypísal celý účet, a keď sa konečne dostal až na samotný koniec, ku kolónke s tringeltom, ešte pedantnejšie tam napísal „0,00“. Potom z vrecka vytiahol vlastnú šekovú knižku, vypísal jeden zo šekov na sumu sedemdesiat osem centov a podal mi ho. Nevedela som, či sa smiať, alebo plakať.

Shutterstock

21. Veľmi nahnevaná pani, ktorá na mňa vrieskala solídnych päť minút (rátala som to), lebo čaká už strašne dlho. Potom mi dala tringelt dvakrát vyšší ako cena objednávky. Nerozumela som, ale nesťažovala som sa.

22. Obézny nahý muž. Jeho penis bol veľkým sklamaním.

23. Slečna spitá pod obraz boží, ktorá mala doma očividne veľkú párty. Hneď, ako mi otvorila dvere, otočila sa k poštovej schránke vedľa mňa a začala do nej vracať.

24. Nevrlá kórejská žena s veľmi… zvláštnym tetovaním malého bábätka rodiaceho dospelú ženu na ramene.

25. Muž, ktorý žil v jednej z tých menších víl na uzavretej ulici s vlastnou vrátnicou. Z toho, čo som videla, bolo zjavné, že zbieral sklenené guľôčky rôznych farieb, tvarov a veľkostí. Keď otvoril dvere, zbadala som kvantá políc, na všetkých boli len guľôčky. Musel ich tam mať stovky, možno dokonca viac.

Shutterstock

26. Skupinka dvadsiatnikov, ktorá ma vyzvala, nech zaspievam zvučku z Pokémona. Zaspievala som. A zaspievala som to perfektne, ak môžem dodať.

27. Úplne odmerané gangsterské decko, ktoré malo v pozadí vypeckovanú pesničku od Reginy Spektor tak nahlas, že som nepočula nič z toho, čo mi hovorilo.

28. Starší pán, ktorý sa ma bez ostychu spýtal, či nepoznám niekoho, kto mu zoženie náboje s dutou špičkou.

29. Starší párik lesbičiek, ktorý bol absolútne rozkošný. Dámy boli úplne mimo z toho, že nemali peniaze na tringelt, tak mi nabalili obrovské balenie pistácií. Trvalo mi tri týždne, kým som ich všetky zjedla.

30. A nakoniec niekoľko ľudí, ktorí odo mňa chceli kúpiť trávu, a ešte viac tých, ktorí si objednali pizzu ako „prank“, a akosi im nedošlo, že ja z celej situácie vyjdem ako najväčší víťaz. Dostanem preplatený benzín a ešte aj môžem zjesť pizzu zadarmo. Ak toto nie je win-win situácia, tak potom už nič.

Shutterstock

Zdroj: tybaar / Tumblr


Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
116
Haha
Woow Woow
8
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Fanúšikovia umenia doma zrekonštruovali najslávnejšie obrazy. Výsledky ťa zaručene pobavia

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME