Žena zaplatila 73-tisíc dolárov, aby bola konečne spokojná so svojím telom

Jej snom bolo vyzerať ako instagramový filter.

Zdroj: Profimedia.sk

POZOR! OBSAH 18+

Ak si ešte dieťa, nemôžeš si čítať článok, kde sú nahé tety a ujovia, zbrane, drogy, násilie či iné veci, ktoré sú NSFW.

Emefka

Každý z nás je občas nespokojný s vlastným telom. Netýka sa to len žien, občas tieto problémy trápia aj mužov. U žien je však častejšie, že sú so svojím telom nejak nespokojné a chcú to zmeniť. Niektoré dámy sa nedokážu so svojimi nedostatkami vyrovnať až natoľko, že si pomôžu chirurgickými zákrokmi. Podobným prípadom je aj 29-ročná Tessa zo Švédska. 

Chcela vyzerať ako instagramový filter

Na sociálnych sieťach sa mnohokrát prezentuje akási “dokonalá“ predstava toho, ako by mal človek vyzerať. Častokrát sa však ľudia nepodobajú obrazu, akým sa prezentujú na sociálnych sieťach. K vytváraniu tohto obrazu prispievajú aj rôzne instagramové filtre, ktoré nám ukazujú, ako by sme mohli „dokonalo“ vyzerať.

Profimedia.sk

Tessa Texas zo Švédska má 29 rokov a momentálne dosiahla svoj cieľ stať sa napodobeninou Barbie alebo podobať sa instagramovému filtru. Tessa vyrastala v konzervatívnej rodine a celé detstvo neznášala to, ako vyzerá. Dlho snívala o väčších prsiach, a preto si začala odkladať na plastickú operáciu. V októbri roku 2013 sa jej podarilo splniť si svoj sen o plastickej operácii poprsia.

Profimedia.sk

Investícia do vytúženého zovňajšku

Na svoju prvú „plastiku“ minula Tessa 15 000 dolárov. Pri prvej operácii to však ani zďaleka neskončilo. Tessa si dala spraviť aj úpravu zadku, taktiež aj tváre, nechala si napichať botox a dala si urobiť aj liposukciu. Dokopy na tieto operácie minula 73 000 dolárov, čo je v prepočte približne 66 000 eur.

Profimedia.sk

Takto vyzerala mladá žena pred jej kozmetickými zákrokmi

Profimedia.sk

Táto slečna trvá na tom, že jej život a sebavedomie sa po všetkých estetických zásahoch zlepšili, aj napriek tomu, že v jej živote boli muži, ktorí jej hovorili, aby prestala. V júli roku 2019 dostala na online zoznamke Tinder správu od 49-ročného Patricka Abbotta z Kalifornie, ktorý ju zavolal von. O dva mesiace na to sa zobrali.

Šťastná vďaka estetickým zákrokom

Tessa aj napriek tomu žije stále vo Švédsku a Patrick v USA, no dúfajú, že sa k sebe čoskoro nasťahujú. Z Tessy sa stala modelka aktov a vôbec neľutuje svoje rozhodnutia ohľadne estetických zákrokov. Práve naopak, tvrdí, že je vďaka nim šťastná a má život, po ktorom túžila. Aj napriek obavám, že sa Patrickova manželka zmení na instagramový filter, ju v zmenách podporuje. Tessa sa zo svojho zovňajšku momentálne teší, no upozorňuje mladé dievčatá na to, že by si mali urobiť pred každým zákrokom poriadny prieskum.

Profimedia.sk
Profimedia.sk

Zdroj: profimedia.sk

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
64
Fuuj
Fňuk Fňuk
5
Fňuk
Jeej Jeej
7
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Otravné veci, ktoré zdvihnú tlak každému čašníkovi

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME