Štvrtok 18.8.2022
sk
Elena, Helena
cz
Helena, Jelena

Žena kúpila mužovi bábiku s jej vlastnou podobou. Sama sa totiž nedokáže postarať o jeho potreby

Vo dvojici ide všetko ľahšie.


Asi každému sa už stalo, že v stave maximálnej zaneprázdnenosti si prial, aby sa mohol jednoducho rozdvojiť a robiť nejakú vec dvojnásobnou rýchlosťou alebo sa venovať dvom veciam naraz. Zdá sa, že to vôbec nie je nereálny plán!

Char Greyová z Walesu mala problém zvládnuť libido svojho manžela Calluma. Posteľné problémy dokážu poriadne otriasť každým partnerským vzťahom a nie je preto prekvapením, že vynaložila veľké úsilie na to, aby dokázala prísť s uspokojivým riešením. Správu priniesol web Wales Online.

Vo dvojici ide všetko ľahšie

Char a Callum tvrdia, že sú v otázkach intimity veľmi otvorení, žena sa však obávala svojej vlastnej reakcie na to, ak by manžela nechala spávať s inými. Žiarlivosť je sviňa! Šikovná Char sa dokázala vynájsť a zistila, že „rozdvojenie“ sa naozaj javí ako ideálne riešenie.

Domácnosť teda privítala nového člena – bábiku v životnej veľkosti Dee. Dee akoby z oka vypadla Char a nových majiteľov vyšla len na 1500 libier (cca 1800 eur). Pokiaľ Char nemá náladu, nevládze alebo ju pochytila migréna, Dee ju kedykoľvek a bez odvrávania ochotne zastúpi!

Žena kúpila mužovi bábiku s jej vlastnou podobou
Profimedia

Vynikajúca investícia

Dvojica tvrdí, že Dee naozaj nie je len hračka, ale niekto, na koho sú citovo naviazaní a vnímajú ju takmer ako člena rodiny. Bábike kupujú pekné oblečenie, chodia s ňou do mesta a robí im spoločnosť pri sledovaní seriálov. Niektorí ľudia reagujú na Dee negatívne, Char a Callum sú však maximálne spokojní a hejteri ich nezaujímajú.

Žena kúpila mužovi bábiku s jej vlastnou podobou
Profimedia

Dee nie je len príjemnou spoločníčkou, ale aj partnerkou v biznise! Po príchode bábiky sa pár rozhodol začať s tvorbou pre OnlyFans a Dee je pravidelnou účastníčkou natáčania. Profil podporuje vyše 2000 spokojných fanúšikov a dvojica trojica je týmto spôsobom schopná zarobiť až neuveriteľných 70-tisíc libier (cca 82-tisíc eur) mesačne!


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť