Žena kvôli „šikovnej“ funkcii Google fotiek poslala mame vlastné šteklivé video

Hups. HUPS.

Zdroj: Shutterstock

Moderné technológie. Mali by nám uľahčovať život a vo väčšine prípadov to aj naozaj robia, no potom sú tu tie parádne chvíle, keď máš pocit, že si z teba robia dobrý deň. Tak napríklad, keď sa brutálne ponáhľaš a tlačiareň sa rozhodne, že požerie všetok papier v dosahu troch kilometrov a ani jeden nepustí von, alebo keď ti kalendár pripomenie udalosť o týždeň vopred, a potom týždeň po funuse, ale rozhodne nie vtedy, keď to potrebuješ.

Prípad tejto mamičky však hravo tromfne všetky tieto „drobné“ nepodarky. Kanaďanka Kara Tonin sa nedávno na TikToku, kde vystupuje ako @karatonin, podelila o príhodu, po ktorej by sa najradšej zakopala pod čiernu zem a už nikdy spod nej nevyliezla. Rozhodla sa partnerovi natočiť šteklivé video. A kde skončilo? U jej mamy. Čo je pravdepodobne to posledné miesto na svete, kde človek chce, aby sa jeho explicitné video ocitlo.

Shutterstock

Google fotky sa rozhodli žene skomplikovať život

„Toto je varovanie pre všetkých, ktorí používajú Google fotky alebo akúkoľvek inú aplikáciu s rozpoznávaním tvárí,“ hovorí žena vo svojom videu. „Google fotky majú skvelú funkciu. Vedia rozpoznávať ľudské tváre, takže stačí, aby si naťukal niekoho meno a automaticky ti vypľuje všetky fotky a videá, na ktorých sa jeho tvár objaví.“

Vďaka tomu môže človek jednoducho vytvoriť fotoalbum a zdieľať ho so svojimi priateľmi či rodinou. To sa hodí najmä v tomto nečase, keď starí rodičia vídajú svoje vnúčatá naozaj veľmi zriedkavo a nebyť podobných vychytávok, ani by nevideli, ako rastú. „Nie sú technológie úžasné? Nuž, povedala by som, že až príliš úžasné,“ hovorí Kara.

@karatonin

#imtheaprilfool #clown #thisisnotaprank #googlephotos #facialrecognition #fyp #foryou #wedorecover #imsorrymom #justdidabadthing #iregretthethingidid

♬ Spongebob – Dante9k

„Nedávno som sa teda rozhodla, že trošku okorením náš vzťah a natočila som partnerovi video. A čo urobili Google fotky? Zachytili miniatúrnu fotku môjho syna pripnutú vzadu na chladničke a povedali si: Aha, to je fotka Josha. Pošlime celé video Karinej mame!“ Nuž, ak si nikdy neposlal mame domáce video pre dospelých, vieš ty vôbec, čo je to bolesť? Utrpenie? Asi ťažko.

Zdroj: karatonin / TikTok 

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
22
Uups
Haha Haha
49
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
7 populárnych psích plemien, ktoré by si v minulosti ani nespoznal


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME