Nedeľa 7.8.2022
sk
Štefánia
cz
Lada

Veľa z nás by chcelo žiť život na vysokej nohe, no pohľad do našich peňaženiek nás rýchlo privedie do smutnej reality. No pre niektorých jedincov je prepych každodennou realitou, a teraz nehovoríme iba o ľuďoch. Psíky, o ktorých píše portál LADbible, toho o luxuse vedia trošku viac ako obyčajní smrteľníci. Iba ich šatník má hodnotu vyše 20 000 eur.

Investíciu neľutuje

Romeo, trojročná biela čivava, a Reggie, štvorročný kríženec hnedej čivavy s bišonom, žijú s majiteľkou Leone Gavin, jej manželom Stevom a ich synom Bradleym v anglickom Rochesteri. 53-ročná žena už minula vyše 20 000 libier (približne 22 000 eur) na to, aby zabezpečila svojim dvom čivavám značkové a luxusné oblečenie a doplnky. Neľutuje však ani jediný cent.

Majú z toho radosť

Každý mesiac minie v priemere 80 libier (približne 90 eur) za jedlo a asi 300 libier (približne 334 eur) za oblečenie pre svojich psíkov. Leona hovorí, že to robí preto, lebo vidí, akú z toho majú jej malí chlpáči veľkú radosť.

Pôvodne ich však začala obliekať kvôli tomu, že sú maličké a pociťujú zimu, no potom začala siahať po drahších, dizajnérskych kúskoch. Psíky rady nosia luxusné mašle a saká.

Pijú iba minerálku

Okrem toho Leone hovorí, že jej čivavy sú veľmi chúlostivé na to, čo pijú a jedia. Pijú iba minerálnu vodu, tú z vodovodu totiž odmietajú piť. Na večeru majú každý deň steaky. Rodina im dopraje aj sociálne vyžitie, berú ich so sebou kamkoľvek. Nepozornosťou taktiež netrpia, pretože Leone nepracuje, je doma, a tak sa o nich môže starať a rozmaznávať ich naplno.

Peňazí majú dosť

Milujúca majiteľka tvrdí, že vždy bude pre svojich psíkov robiť len to, čo je pre nich najlepšie. Podľa jej slov na to majú dostatok finančných prostriedkov a na seba s manželom toľko, ako na svojich miláčikov, nemíňa. Britka hovorí, že Romeo je ako jej tieň, všade za ňou chodí a miluje byť stredobodom pozornosti, zatiaľ čo Reggie má zo všetkého najradšej bozky a maznanie.

Leone si je vedomá, že niekoho luxusný život jej psíkov môže pohoršovať, no ony jej robia veľkú radosť a spoločnosť, keďže jej synovia Tyler a Bradley sú už dospelí. Leone čivavám už aj zriadila instagramový účet, na ktorom majú vyše 8000 sledovateľov. Plní ho ich spoločnými zážitkami a fotografiami v luxusných outfitoch, pričom jej psíky ochotne pózujú.

Rómeo si našiel svoju Júliu

53-ročná Britka bude za chvíľu chystať i svadbu. Nie však pre svojich synov, ale pre malého Romea, ktorý sa zasnúbil s Delilah, ktorá žije v Palm Beach v USA. Fenka robí modelku, predvádza oblečenie pre psov. Dvojica sa zoznámila cez Instagram. Nezodpovedanou otázkou ostáva, ako ju Romeo dokázal požiadať o ruku a ako majitelia rozoznajú, či mu nevesta nepovedala nie.

View this post on Instagram

I’m loving my new jacket from @sparkpawsofficial

A post shared by Romeo And Reggie (@romeo_reggie_adventures) on

Zdroj: LADbible


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť