Žena minula viac ako 20 000 eur na oblečenie pre svoje čivavy

Psíky pijú iba balenú perlivú vodu a na večeru jedia steaky.

Zdroj: romeo_reggie_adventures / instagram.com

Veľa z nás by chcelo žiť život na vysokej nohe, no pohľad do našich peňaženiek nás rýchlo privedie do smutnej reality. No pre niektorých jedincov je prepych každodennou realitou, a teraz nehovoríme iba o ľuďoch. Psíky, o ktorých píše portál LADbible, toho o luxuse vedia trošku viac ako obyčajní smrteľníci. Iba ich šatník má hodnotu vyše 20 000 eur.

Investíciu neľutuje

Romeo, trojročná biela čivava, a Reggie, štvorročný kríženec hnedej čivavy s bišonom, žijú s majiteľkou Leone Gavin, jej manželom Stevom a ich synom Bradleym v anglickom Rochesteri. 53-ročná žena už minula vyše 20 000 libier (približne 22 000 eur) na to, aby zabezpečila svojim dvom čivavám značkové a luxusné oblečenie a doplnky. Neľutuje však ani jediný cent.

Majú z toho radosť

Každý mesiac minie v priemere 80 libier (približne 90 eur) za jedlo a asi 300 libier (približne 334 eur) za oblečenie pre svojich psíkov. Leona hovorí, že to robí preto, lebo vidí, akú z toho majú jej malí chlpáči veľkú radosť.

Pôvodne ich však začala obliekať kvôli tomu, že sú maličké a pociťujú zimu, no potom začala siahať po drahších, dizajnérskych kúskoch. Psíky rady nosia luxusné mašle a saká.

Pijú iba minerálku

Okrem toho Leone hovorí, že jej čivavy sú veľmi chúlostivé na to, čo pijú a jedia. Pijú iba minerálnu vodu, tú z vodovodu totiž odmietajú piť. Na večeru majú každý deň steaky. Rodina im dopraje aj sociálne vyžitie, berú ich so sebou kamkoľvek. Nepozornosťou taktiež netrpia, pretože Leone nepracuje, je doma, a tak sa o nich môže starať a rozmaznávať ich naplno.

Peňazí majú dosť

Milujúca majiteľka tvrdí, že vždy bude pre svojich psíkov robiť len to, čo je pre nich najlepšie. Podľa jej slov na to majú dostatok finančných prostriedkov a na seba s manželom toľko, ako na svojich miláčikov, nemíňa. Britka hovorí, že Romeo je ako jej tieň, všade za ňou chodí a miluje byť stredobodom pozornosti, zatiaľ čo Reggie má zo všetkého najradšej bozky a maznanie.

Leone si je vedomá, že niekoho luxusný život jej psíkov môže pohoršovať, no ony jej robia veľkú radosť a spoločnosť, keďže jej synovia Tyler a Bradley sú už dospelí. Leone čivavám už aj zriadila instagramový účet, na ktorom majú vyše 8000 sledovateľov. Plní ho ich spoločnými zážitkami a fotografiami v luxusných outfitoch, pričom jej psíky ochotne pózujú.

Rómeo si našiel svoju Júliu

53-ročná Britka bude za chvíľu chystať i svadbu. Nie však pre svojich synov, ale pre malého Romea, ktorý sa zasnúbil s Delilah, ktorá žije v Palm Beach v USA. Fenka robí modelku, predvádza oblečenie pre psov. Dvojica sa zoznámila cez Instagram. Nezodpovedanou otázkou ostáva, ako ju Romeo dokázal požiadať o ruku a ako majitelia rozoznajú, či mu nevesta nepovedala nie.

View this post on Instagram

I’m loving my new jacket from @sparkpawsofficial

A post shared by Romeo And Reggie (@romeo_reggie_adventures) on

Zdroj: LADbible

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
11
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Technologické vychytávky, z ktorých sme boli kedysi nadšení a už si na ne zabudol

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME